سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری (BUS SYSTEMS TRAIN AND SHIP)

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

سیستم های اتوبوسی و قطاری ژرمنتکست


سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان سیستم های اتوبوسی، قطاری و کشتی در اروپا و ترکیه و امارات می باشد در واقع این شرکت توانسته محصولات بسیار با کیفیت با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در این زمینه سیستم های شود.

سیستم های اتوبوسی و قطاری یکی مسائلی که همواره نیاز مسافرین در اتوبوس ها و قطارها می باشد، دیدن زنده کانال های صدا سیما با کیفیت بالا است.
در این سیستم با گیرنده ای مخصوص بروی سقف اتوبوس یا قطار، میتوان تمامی شبکه های صدا و سیما و هر شبکه دیگری که نیاز مسافرین است را به صورت زنده با کیفیت FULL HD تماشا کرد.

ـ


ـ
سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاریسیستم های اتوبوسی و قطاری ژرمنتکست چیست و طرز کار آن چگونه است؟

مقرون به صرفه ترین و قابل دسترس ترین راه برای تماشای شبکه های زنده و پخش مدیا، استفاده از گیرنده متحرک ژرمنتکست می باشد، که کارکرد آن به این صورت است که با حرکت قطار و اتوبوس و یا کشتی به هر سمت و جهتی این گیرنده به صورت هوشمند می چرخد و بر روی ستلایت مورد نظر که سیگنال های شبکه را ارسال می کند، فیکس می ماند، در واقع به این گیرنده سیستم SOMT گفته می شود که مخفف Satellite On The Move می باشد.
پس از دریافت سیگنال میتوان به وسیله مدولاتور های مخصوص به صورت دیجیتال بین همه تلویزیون های واگن ها در قطار و یا تلویزیون های مخصوص هر نفر جلوی صندلی در اتوبوس، انتقال داد، که هر شخصی میتواند کانال زنده دلخواه خود را تماشا کند.
حتی میتوان به این سیستم دیوایس های مختلف جهت پخش هر گونه مدیا (پخش فیلم یا دوربین و ویدیو کنفرانس و …) را اضافه کرد.
این تکنولوژی تنها و برای نخستین بار در ایران توسط تیم ژرمنتکست اجرا می شود، که توسط آن کانال ها به صورت FULL HD قابل پخش می باشد و همچنین در هزینه ها بسیار صرفه جویی شده و مقرون به صرفه می باشد.

ـ


ـ
سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاریچه مواردی سیستم های قطاری و اتوبوسی ژرمنتکست را متمایز می کند؟

یکی از مواردی که خیلی باید دقت کرد این است که ارتفاع این سیستم به طور معمول ۴۵ سانتیمتر است و حتما باید طوری بر روی سقف اتوبوس و یا قطار نصب کرد که پس از ورود به تونل و یا عوارضی های بین شهری به مشکل برخورد نکند که این مساله به راحتی قابل حل می باشد. این نوع گیرنده در اتوبوس و قطار متفاوت با گیرنده در کشتی است. در قطار و اتوبوس به دلیل حرکت در دو جهت شمال و جنوب و یا چپ و راست، از یک گیرنده اکونومی کوتاه ۴۵ سانتیمتری استفاده می شود، ولی در کشتی ها که علاوه بر این دو جهت یک موج سینوسی به آن اضافه می شود، از گیرنده ای هوشمند تر با ارتفاع ۶۰ سانتیمتر باید استفاده شود که نقطه فیکس ستلایت در کسری از صدم ثانیه جستجو شود.
تمام گیرنده های ژرمنتکست طوری طراحی شده اند که لوکیشن خشن محیطی مانند سرما و برف و تگرگ و کولاک که در دمای منفی ۴۰ درجه است و همچنین در محیط های گرم و خشک مثبت ۷۰ درجه و همچنین لرزش های سنگین باد و تداخل های الکترومغناطیسی و یا مواردهای مشابه به راحتی و با مقاوت بالا کار می کند.
شرکت ژرمنتکست در خصوص تلویزیون زنده در هواپیما هم اقداماتی تحقیقاتی را انجام داده که از ابتدا سال ۲۰۲۰ این پروژه بزرگ را پیگیری و محصول نهایی را در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد کرد.
تیم ژرمنتکست همواره در این راستا تلاش می کند که با بهره گیری از علم روز و آینده نگری، محصولاتی را تولید کند که نه تنها بهترین کیفیت را ارائه دهد بلکه کاملاً مقرون به صرفه باشد.

ـ


ـ

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی سیستم های اتوبوسی و قطاری خود را با ۱ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۱ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال سیستم های اتوبوسی و قطاری ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۳ ماه بعد از استفاده، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی منتقل می شوید.

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

GT-2339

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

GT-2344

سیستم های اتوبوسی، کشتی و قطاری

GT-3360

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی