پریز

پریز (TV WALL SOCKET)

پریز

پریزهای سه خط ژرمنتکست


پریز

 

ژرمنتکست تنها تولید کننده مدارهای پریز سه خط در ترکیه می باشد و همچنین یکی از بزرگترین صادر کنندگان این محصول در دنیا می باشد و تنها برندی در ایران است که گارانتی رسمی و شرکتی دارد. در واقع این شرکت تمامی پریزهای خود را در ترکیه تولید می کند و برند اصلی کارخانه تلتک می باشد.

پریزهای سه خط ژرمنتکست یکی از بهترین محصولات کارخانه ژرمنتکست می باشد که از سال ۲۰۰۶ شروع به تولید شده است. همکاری ژرمنتکست با شرکت های معتبر دنیا و تولید مدار برای برندهای شناخته شده جهان مانند پاناسونیک و لگراند و اشنایندر ، باعث شده این محصول یکی از پرفروشترین محصولات در سال شود.
پریز سه کاره ژرمنتکست در کنار مولتی سوئیچ ژرمنتکست، یک زوج جدا نشدنی در ساختمان های امروزی هستند.

ـ


ـ
پریزپریز سه خط ژرمنتکست چیست و چه کارایی دارد؟

یکی از پرکاربردترین محصولات در ساختمان های امروزی، پریز سه خط یا پریزهای سه کاره می باشد که به وسیله آن میتوان هزینه ها و دردسرهای سیم کشی را به حداقل رساند.
بدین صورت که، تمامی کانال های آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی و دوربین ها و سیگنال های رادیو پس از انتقال به ورودی مولتی سوئیچ به وسیله فقط یک سیم به هر واحد ارسال می شود و پس از ورود در این پریزها در هر واحد، هر کدام از سیگنال های آنتن و رادیو و دوربین و ماهواره از هم تفکیک و جدا می شود.
میتوان گفت از طریق پریز ژرمنتکست دیگر نیازی نیست همزمان برای هر واحد سیم های جداگانه کشید و نه تنها هزینه ها را کاهش می دهد بلکه بازدهی سیگنال بسیار بالاتر است و همچنین به تقویت سیگنال ها کمک می کند.

ـ


ـ
پریزچه مشخصاتی پریزهای ژرمنتکست را از محصولات مشابه، متمایز می کند؟

میتوان گفت تنها پریز در دنیا که افت سیم را که در متراژ زیاد ایجاد می شود را جبران و تقویت می کند، پریز سه خط ژرمنتکست است.
طراحی تخصصی و منحصر به فرد و همچنین استفاده از با کیفیت ترین برد و قطعات باعث شده پریزهای ژرمنتکست یکی از پرفروشترین محصولات این شرکت در دنیا می باشد و همچنین تنها شرکت سازنده پریز سه کاره در ترکیه شرکت ژرمنتکست (تلتک) می باشد. دیگر شرکت ها به دلیل عدم دسترسی به تکنولوژی این سیستم مجبور به واردات از چین هستند به همین دلیل اختلاف کیفیتی بسیار زیادی با پریز سه کاره ژرمنتکست دارند.
شرکت ژرمنتکست به دلیل ساخت با کیفیت بالا در مولتی سوئیچ و تخصص در این رشته، به تکنولوژی ساخت پریز با بالاترین کیفیت دست پیدا کرده و همین امر باعث شده محصولات این شرکت کاملا متمایز با دیگر همکاران شود و بالای ۸۰٪ درصد محصولات این شرکت به اروپا صادر می شود.
محدوده فرکانسی پریزهای سه خط ژرمنتکست ۵ تا ۲۴۰۰ می باشد تا تمامی بازه های فرکانسی را به راحتی پاسخگو باشد.

ـ


ـ

پریز

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی پریز های سه خط خود را با ۵ سال گارانتی (۲ سال تعویض و ۳ سال تعمیر) شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی میکنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور ان شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

پریز

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۵ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال پریزهای سه خط ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

پریز

GT-04

پریز

GT-01

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی