مقدمهشناسایی اجناس اصلی از تقلبی

گروه ژرمنتکست در ایران با توجه به ماموریت بزرگی که در ایران دارد و آن هم رسیدن اجناس اصلی و اورجینال به دست مشتریان میباشد ، تمامی اطلاعات صحیح کارخانه جات و برندهای معتبر دنیا را جمع اوری کرده تا شما عزیزان بتوانید در صورت که تمایل به خرید هر برندی را دارید ، با تماس با شرکت اصلی و گرفتن اطلاعات صحیح بتوانید خریدی سالم با خیالی آسوده داشته باشید، تا از این طریق اجناس اورجینال به دستتان برسد و از خریدتان لذت ببرید و همچنین افراد سوجو نتوانند با توجه به عدم اطلاعات شما عزیزان ، اجناس تقلبی و یا برندهای خودساختگی را با سود زیاد به فروش برسانند.

ما در سطح دنیا کارخانجات زیادی در دنیا داریم که محصولات بسیار با کیفیتی تولید میکنند که اطلاعات تمام آنها را برای شما عزیزان به همراه وب سایت اصلی به اشتراک گذاشته ایم.

تمامی شرکت های نام برده به ترتیب از نظر کیفیت محصول (انتخاب فستیوال ANGA المان که معتبرترین نمایشگاه دنیا در این صنعت میباشد)گذاشته شده است.
قبل از ورود چند نکته قابل توجه میباشد که باید بدانیم:

نکته۱:
با کلیک کردن به هر برند و کارخانه ، تمامی اطلاعات مربوط به اجناس اصلی و تقلبی آن برند به همراه عکس ها را میتوانید ملاحظه بفرمایید، و در صورت تمایل به خرید هر محصول حتما به شرکت اصلی آن برند ایمیلی ارسال کنید یا اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید تماس تلفنی حاضل فرمایید و مطمین شوید که نماینده فروش آن محصول در کشورهای همسایه ایران کجا هستند،(که اکثر برندهای معتبر در دبی نمایندگی رسمی دارند).

نکته ۲:
هیچ کارخانه و هیچ برندی در دنیا ، در ایران نه تنها حضور ندارند بلکه هیچ نمایندگی رسمی یا انحصاری ای در ایران ندارند،اگر بازرگانان ایرانی محترمی که محصول هر برندی را وارد میکند ، شما میتوانید اطلاعات آن بازرگان یا ادرس شرکت را از شرکت اصلی دریافت کنید تا بتوانید محصولی بخرید که حداقل پس از خرابی ، جوابگو گارانتی و یا خدمات آن محصول باشند.در غیر این صورت حرف هیچ فر‌شنده ای را قبول نکنید چرا که فروشندگان نخست سود شخصی برایشان مهم میباشد.

نکته۳:
کارخانه ژرمنتکست تنها برندی تولیدی میباشد که خود شرکت سازنده در ایران حضور دارد و با بیش از ۱۰ سال حضور تمامی خدمات و گارانتی ۶ ساله را خود ارائه میدهد، همانطور که در قسمت گارانتی توضیح داده ایم هر فروشنده محصولات قانونی ژرمنتکست موظف هستند بعد از فروش تا مدت زمان ۶ ماه ، چنانچه هر گونه عدم رضایت از جانب مشتریان در این محصولات را داشتند ، کل اجناس را مرجوع کند و تمام مبلغ را بازگردانند. در نتیجه اکثر همکاری میلی به همکاری با گروه ژرمنتکست را ندارند چرا که سود خود را در این ضمینه نمی بینند و مسائل دیگری را ترجیح میدهند که با اهداف و ماموریت تسم ژرمنتکست همخوانی ندارد.

نکته۴:
بسیاری از برندهای معروف دنیا سبد محصولات خود از شرکت عظیم تلتک (با توجه به نوع بازارهای کشورهایشان) تهیه میکنند و اگر چنانچه از قبل محصولات این برند ها را تهیه کردید و یا قصد استفاده از این برندها را دارید با توجه به موجود بودن قطعات و حضور خود شرکت در ایران ، این محصولات شامل خدمات پس فروش میباشد مانند برند ALCAD اسپانیا و یا FARACCARO ایتالیا و یا MK المان.

البته چندین و چند برند از این کارخانه ، برندینگ شده است که از قدیم در ایران موجود میباشد همچون برند نکست که ۱۰ سال محصولات خود را از شرکت تلتک تهیه میکرد دوج لایگر و تلکام و چند برند دیگر که دیگر فعالیتی ندارد ولی محصولاتشان در ایران مورد استفاده قرار گرفته بود.شما میتوانید با فرستادن یک عکس از محصول به ایمیل شرکت در ایران تمامی اطلاعات آن محصول را دریافت کنید حتی اگر از محصولات کارخانه تلتک نباشد.

نکته ۵:
چند راه کوچک برای اینکه بتوانید در نگاه اول متوجه شوید که برند های پیشنهاد شده ، اورجینال یا تقلبی و یا لیبل و بی نشان میباشد:
هرگونه برندی که بیش از سه سال گارانتی بر روی لیبل آن نوشته شده است ، تقلبی و خودساختگی میباشد ، یعنی برندهایی که ۴ یا ۵ یا ۶ سال گارانتی بر روی لیبل آن خورده است کاملا فیک میباشد به این دلیل که هیچ برندی در دنیا اجازه ندارد طبق استاندارد جهانی بیشتر از ۳ سال گارانتی ارائه دهد.
حتما وی سایت محصول پیشنهادی را بررسی بفرمایید و اطلاعات نسبی را در نزد خود نگاه دارید.
قبل از خرید هر محصول حتما از فروشنده خواهش کنید که یک عکس از شماره سریال محصول و خود محصول مورد نظر برای شما ارسال کند و شما میتوانید به راحتی با فرستادن آن عکس از آن شماره سریال به ایمیل شرکت های اصلی ، اطمینان حاصل فرمایید که آیا این محصول اصلی یا تقلبی میباشد و تا زمان پاسخ دادن شرکت به ایمیل شما صبر کنید ، در صورت تایید شرکت اصلی شما حتما همان محصول با همان شماره سریال مورد نظر را درخواست کنید و اگر چنانچه محصولی که برای شما ارسال میشود ، همخوانی با عکس نداشت و شماره سریال متفاوت با عکس مورد نظر داشت ، حتما مرجوع کنید و یا اگر چنانچه محصول با عکس یکسان بود ولی شماره سریال متفاوت بود ، حتما دوباره از شرکت اصلی تاییده بگیرید ، با رعایت کردن همین چند مورد با خیالی آسوده میتوانید از محصول اصلی استفاده کنید و احساس خوبی از خریدتان داشته باشید.

ماموریت گروه ژرمنتکست پخش اطلاعات صحیح برای تمام عموم جهت خرید محصولات اورجینال از برند های معتبر دنیا میباشد تا مصرف کنندگان این محصولات در ایران رضایت کامل از خریدشان داشته باشند.

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی