مدولاتور

مدولاتور (MODULATOR)

مدولاتور

مدولاتور ژرمنتکست


مدولاتور

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان مدولاتور در دنیا می باشد، در واقع این شرکت توانسته محصولات بسیار با کیفیت و با تنوع بسیار بالا برای هر نوع سلیقه با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در زمینه مدولاتورهای دیجیتال شود.

همواره یکی از خدماتی که برج ها و ساختمان ها به آن نیاز دارند، دیدن تصاویر دوربین ها در داخل منازل است، که یکی از بهترین محصولات دنیا در این زمینه مدولاتورهای ژرمنتکست می باشد، که با نسل جدید مدولاتور ژرمنتکست میتوان سیگنال ها را بصورت دیجیتال (DVB-T) دریافت و همچنین تصاویر دوربین ها را به صورت FULL HD تماشا کنند.

ـ


ـ
مدولاتورمدولاتور چیست و کارکرد آن به چه شکل می باشد؟

در واقع مدولاتور قطعه ای است برای اتصال DVR دوربین مداربسته به آنتن مرکزی که تصاویر دوربین ها را میتوان به صورت یک شبکه دیجیتال در تلویزیون تماشا کرد.
مدولاتورها به دو بخش تقسیم می شوند:
۱.مدولاتور آنالوگ
۲.مدولاتور دیجیتال
کارایی هر دو به این شکل می باشد که تصاویر دوربین پس از خروج از DVR (توسط کابل HDMI ) وارد این مدولاتور می شود و خروجی آن توسط سیم آنتن که به صورت RF می باشد جهت تقویت وارد آمپلی فایر آنتن مرکزی شده و به تمام مشترکین ارسال می شود که هر مشترک می تواند پس از کانال یابی به صورت آنالوگ یا دیجیتال تصاویر دوربین را تماشا کند.

۱.مدولاتور آنالوگ
هماطور که می دانیم انتقال تصاویر از DVR به مدولاتور از دو طریق کابل HDMI و یا کابل VGA صورت می گیرد، که از سال ۲۰۱۵ تمامی DVR های تولید شده فقط از پورت HDMI استفاده می کنند و خروجی VGA کاملا از DVR حذف شده است. از این رو مدولاتور ها هم ارتقاء پیدا کردند و ورودی خود را از ورودی AV تبدیل به HDMI کردند. در واقع دو نوع مدولاتور آنالوگ داریم که یکی با ورودی AV است و دیگری با ورودی HD، که هر دو این محصول پس از ورود کابل، به صورت RF خروجی می دهد که این خروجی به صورت سیگنال های آنالوگ می باشد و حتما باید به صورت UHF و VHF در قسمت آنالوگ تلویزیون کانال یابی شود.
یکی از مواردی که در مدولاتور آنالوگ باید دقت شود این است به هیچ عنوان از مدولاتور هایی که ورودی AV هستند نباید استفاده کرد و حتما دقت کنید که ورودی ها پورت HDMI داشته باشند، به این دلیل که در مدولاتور های AV حتماً باید یک ماژول بر سر راه این دستگاه قرار داد تا در ابتدا ورودی AV را به HD تبدیل کند و بعد وارد مدولاتور شود. مساله ای که حائز اهمیت است این است که کیفیت تصاویر در مدولاتورهای آنالوگ در حالت عادی پایین می باشد و پس از قرار دادن این ماژول تا ۶۰٪ افت سیگنالی داریم و کیفیت تصاویر بسیار پایین می آید.
در مجموع پس از آمدن مدولاتورهای دیجیتال، توصیه نمی شود که از مدولاتور آنالوگ استفاده شود چرا که کیفیت تصاویر کاملاً متفاوت است.

۲.مدولاتور دیجیتال
در سال ۲۰۱۳ پس از انتقال کانال های صدا سیما بر روی بستر DVB-T و دیجیتال شدن کانالها، باعث شد استقبال گسترده ای از این سیستم شود و تا به الان تمامی تلویزیون های تولیدی تصاویر کانال ها را به صورت دیجیتال پخش می کنند و تلویزیون های قدیمی از یک ستاپ باکس DVB-T برای دریافت کانال های با کیفیت استفاده می کنند. در حال حاضر ۹۹٪ مصرف کنندگان در ایران از این سیستم استفاده می کنند.
از این رو برای دریافت کانال های دوربین دیگر نمیتوان به صورت آنالوگ تصاویر را دریافت کرد و حتما باید از مدولاتور دیجیتال برای تماشای کانال ها به صورت full HD، استفاده کنیم. در مدولاتور دیجیتال به راحتی پس از کانال های صدا سیما میتوان به عنوان آخرین کانال از این تصاویر لذت برد.
مساله اصلی قیمت این محصول است که به دلیل کیفیت بالای این سیستم و پخش بر روی بستر DVB-T، قیمت آن تقریبا سه برابر مدولاتور آنالوگ است، که به دلیل قیمت بالاتر آن ساختمان هایی که بالای ۱۰ واحد هستند به دلیل تقسیم شدن بین همه واحدها، توصیه می شود که از مدولاتور دیجیتال استفاده کنند.
مصارف مدولاتور دیجیتال در هتل ها و بیمارستان ها که فقط نیاز به یک یا دو یا سه کانال علاوه بر کانال های صدا و سیما دارند خیلی زیاد است، چرا که از این طریق میتوان یک کانال به عنوان تبلیغات و اطلاع رسانی آن مجموعه استفاده کرد و کانال های بعدی را برای استفاده از پخش یک فیلم یا سریال در ساعت مشخص و همچنین انتخاب کانال های نیاز خبری یا ورزشی با کیفیت FULL HD و در بستر DVB-T، استفاده نمود.
شرکت ژرمتکست به عنوان نخستین شرکت در ایران که از سال ۲۰۱۳ این محصول را وارد کرده و تمامی مدولاتور های این شرکت با بالاترین کیفیت قطعات، تولید و عرضه می شود.

ـ


ـ
مدولاتورمزایای استفاده از مدولاتور های ژرمنتکست و تمایز آن نسبت به مدل های مشابه و متفرقه

ساپورت تمامی ورودی های HDMI و AV

تنها مدولاتور دنیا با ساپورت کانال های ۴K

همخوانی با تمامی برندهای تلویزیون در دنیا

تقویت کننده داخلی بدون نیاز به دستگاه آمپلی فایر

اتصال همزمان ۲۰ عدد مدولاتور در باندهای مختلف

امکان انتخاب و نمایش منو در مدل های دیسپلی دار

امکان تغییر اسم در کانال ها

دریافت همزمان آنتن مرکزی علاوه بر HDMI

گارانتی و خدمات مطلوب در مقابل قیمت بسیار مناسب

قابلیت تبدیل سیگنال خروجی به فیبر نوری و انتقال آن در فواصل طولانی

و ده ها مزایای دیگر ….

ـ


ـ

مدولاتور

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی مدولاتورهای خود را با ۱ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

مدولاتور

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۱ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال مدولاتور ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۳ ماه بعد از استفاده، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

مدولاتور

GF-770

مدولاتور

GT-780

مدولاتور

GT-750

مدولاتور

GT-800

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی