آلکد اسپانیا ALCAD

یکی معتبرترین شرکت های تولیدی دنیا شرکت قدیمی آلکد اسپانیا می باشد.

این شرکت که در دنیا با تولید محصولات آمپلی فایر آنتن مرکزی و هدند ( آنتن هتلی و بیمارستانی) در اسپانیا تبدیل به یکی بزرگترین برندهای دنیا شده است.

این شرکت بزرگ در ابتدا تمامی محصولات مولتی سوئیچ خود را در اسپانیا با ورودی های ۹ آغاز نمود اما پس از مدتی و با ورود به بازار جهانی و رقابت با شرکت بزرگ تولیدکننده، یک قرارداد همکاری با شرکت تلتک بسته شده و از سال ۲۰۰۸ تا به حال تمامی مولتی سوئیچ های این برند معتبر توسط شرکت تلتک تولید و OEM می شود. مدارهایی که برای این شرکت استفاده می شود از همان مدار ژرمنتکست می باشد یعنی مدل HIGH QUALITY، و همین امر باعث شده در رتبه ششم از نظر فستیوال ANGA آلمان قرار بگیرید.

در گذشته شرکت های معتبری در ایران با این برند داد و ستد می کردند ولی در حال حاضر بخاطر نوسانات ارزی هیچ نمایندگی ای در ایران وجود ندارد. اما خبر خوش این است که به دلیل حضور شرکت ژرمنتکست در ایران و یکی بودن مدارها ، خدمات برای عزیزانی ارائه می شود که از قبل از این برند استفاده می کردند و یا قصد دارند در آینده از این برند استفاده کنند.

شرکت آلکد اسپانیا با حضور دائم در شهر دبی آماده همکاری با هر شخص و شرکتی در ایران جهت اخذ نمایندگی را دارد. و جهت خرید از این برند معتبر حتما اطلاعات مربوط به نمایندگی ها را از طریق ایمیل یا تماس با شرکت دریافت کنید.

این برند به علت آوازه آن، محصولات تقلبی فراوانی را در ایران و بقیه کشورها دارد. که حتما قبل از خرید از شرکت اصلی آن مشاوره بگیرید.

www.alcad.net

(آلکد-اسپانیا) ALCADمدلهای اصلی

(آلکد-اسپانیا) ALCAD

مدل های تقلبی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی