تمام برندها و کارخانه های ترکیهکارخانجات تولیدی در ترکیه

در کشور ترکیه به دلیل نوع بافت شهری و ساخت ساز شهرک های ساختمانی و افزایش روز افزون هتلها و نیاز به شبکه های متعدد ، بازار داخلی بزرگی در این کشور پهناور وجود دارد و با وجود توریستهای فراوان ،نیاز این کشور را هر روز به دریافت شبکه های متعدد با سلایق مختلف زیاد کرده است ، از این رو انواع شرکت ها در ضمینه سیستمهای DVBS2 بسیار سرمایه گذاری کرده اند تا هرچه بهتر پاسخگو این نیاز باشند.
همانطور که در قسمت درباره ما توضیحات کامل داده شده کمپانی عظیم تلتک نخستین شرکت در ضمینه سرمایه گذاری در تولید انواع تقویت کننده ها و مولتی سوئیچ ها در ترکیه بوده و تامین کننده محصولات بسیار زیادی از برندهای ترکیه میباشد.

شرکت تلتک با تولید دو مدار استاندارد و های کوالیتی در ضیمنه مولتی سوئیچ و امپلی فایر آنتن مرکزی و پریز توانست نه تنها بازار های داخلی بلکه نخستین صادر کننده به تمام دنیا لقب بگیرد و پس از گذشت بیش از ۲۰ سال ، همچنان با اختلاف فراوان از دیگر تولید کنندگان، در رتبه نخست تولیدکنندگان این محصول جای بگیرد( از طرف معتبرترین تولید کنندگان قطعات الکترونیک ترکیه)و همچنان تنها کارخانه تولیدی که تمامی استاندارد های جهانی را دریافت کرده که میتواند تمامی محصولات خود را به اروپا و امریکا صادر کند. بجز کمپانی تلتک ، چهار شرکت محترم دیگر در حال حاظر در حال تولید محصولات مشابه میباشد که با اختلاف فراوان، در رتبه دوم تا چهارم تولید کنندگان جای دارند که به ترتیب توضیح داده میشود.

شرکت های محترم تولید کننده دیگری در این ضمینه در این چند سال به فعالیت پرداخته بودند که از لحاظ کیفیت تولید اختلاف بسیار زیادی با کمپانی تلتک را دارند که از لحاظ کیفی بعد از کمپانی تلتک به ترتیب زیر میباشد:

۱-شرکت محترم تکنیک ست ( تکنولاین):

این شرکت که در حال حاضر با دریافت مجوزهای لازم جهت صادرات توانسته مجوز های لازم را برای صادرات محصولات خود را کسب کند توانسته نفر دوم (انجمن تولید کنندگان ترکیه)از لحاظ کیفیت را از آن خود کند و با سرمایه گذاری در تولید سیستمهای اتوبوسی توانسته رشد زیادی در این قسمت داشته باشد.این شرکت تولید کننده به دلیل رقابتی که با سه شرکت زیرین خود در ضمینه تولید را دارد توانسته تمامی اجناس را به صورت استاندار تولید و روانه بازار کند.

این شرکت به مانند بقیه شرکتهای دیگر ، نه تنها در ایران حضور ندارند بلکه هیچ نمایندگی رسمی هم در ایران ندارد و هر شخصی میتواند محصولات این شرکت را وارد کرده و به فروش برساند.
www.teknoline.net


۲.شرکت محترم کمسیس :

این شرکت که امپلی فایر ها و مولتی سوئیچ های خود را با برند استروکام (ASTROCOM)روانه بازار کرده توانسته رتبه سوم در تولید را از آن خود کند.

این شرکت به دلیل کسب نکردن استاندارد های لازم نمیتواند محصولات خود به اروپا و امریکا صادر کند و فقط میتواند در ترکیه و بازارهای آزاد مانند دبی یا افریقا صادرات داشته باشد و بیشترین سرمایه گزاری فعلی این شرکت در حال حاظر در ضمینه تولید دستگاهای ارز دیجیتال میباشد.

این شرکت به مانند بقیه شرکتهای دیگر ، نه تنها در ایران حضور ندارند بلکه هیچ نمایندگی رسمی هم در ایران ندارد و هر شخصی میتواند محصولات این شرکت را وارد کرده و به فروش برساند.
www.komsis.com


۳. شرکت محترم نکست:

این شرکت فعالیت خود به مانند بقیه برندها به صورت برندینگ آغاز نمود و با قرارداد با کمپانی تلتک به مدت ۱۰ سال (۲۰۰۲ تا ۲۰۱۲)جهت برندینگ کردن مولتی سوئیچ و متعلقات مولتی سوئیچ و همچنان دیگر محصولات تلتک مانند پریز و لامپ و ال ای دی و…
فعالیت خود را استارت زد و با قرارداد با کارخانه های استاندارد در چین توانست محصولات قابل قبول با برند خود را وارد و با تبلیغات فراوان ، به فروش برساند و با پشتیبانی شرکت تلتک ، توانست محصولات خوبی را به بازار عرضه کند تا زمانی که تصمیم به تولید محصولات خود گرفت و بر اساس نداشتن تجربه و استخدام مهندسیین با کپی برداری از مدارهای شرکت تلتک ، شروع به تولید محصولات خود کرد که در این امر ناموفق بود و بسیاری از اعتبار خود را از دست داد،در حال حاضر با پایین اوردن کیفیت محصولات جهت ارزانتر شدن محصولات نهایی ، بخش عمده ای از بازار خود از دست داد.که همین امر باعث شد عمده فعالیت خود را به تولید تلویزیون سوق دهد تا بتواند وارد بازارهای جدیدی شود. در حال حاظر این شرکت بیشترین شعبات فروش را در سراسر شهرستانهای ترکیه راه اندازی کرده و به دلیل پایین بودن قیمت محصولات و نزدیکی شعب فروش در بازار مرزی بین ایران توانسته به بازار ایران هم راه پیدا کند و بازرگانان ایرانی به دلیل سهولت خرید و همچنین خرید ارزان و فروش با سود بالا ، میل به دادو ستد با این برند را دارند.

این شرکت هیچگونه استاندارد جهت صادرات به اروپا و امریکا را ندارد و فقط میتواند در بازارهای آزاد مانند دبی و آفریقا و کشورهایی که نیاز به استاندارد ندارد، فعالیت کند.
این شرکت به مانند بقیه شرکت ها نه تنها در ایران حضور ندارد، بلکه هیچ گونه نماینده رسمی در ایران ندارد و هر شخصی میتواند محصولات این شرکت وارد و به فروش برساند.

www.next.com.tr


کمپانی تلتک به همراه این سه شرکت ، تنها تولیدکنندگان آمپلی فایر و مولتی سوئیچ میباشند و بقیه فروشندگان صرفا یک برند هستند که تامین کننده محصولاتشان این چهار شرکت تولید کننده میباشند.

بالای ۳۰ برند تجاری هستند که محصولات خود را برندینگ و به فروش میرسانند که میتوان به تعدادی از اسامی آنها اشاره کرد :
برندهای ترکی که توسط گروه تلتک ساپورت میشود: NEXTPLUS – ELCOMAX-ARNIX-ASTROSAT-PREMIUM4K-SOLO-HIREMCO-ATLANTA- CORAB-NUOVO-DOSS-WELLBOX-RAMTECH-REDLINE
و چندین برند دیگر…

و برندهای دیگر که در این ضمینه مشغول هستند BUFF-CALIBER-SAB-STARBOX-TEKNIX-MAC-USKEY و چندین برند دیگر…

یکی از مهمترین دلایلی که ۸۰ درصد بازار صادراتی و همچنین ۴۰ درصد بازار داخلی برای شرکت تلتک میباشد طراحی تمامی مدار های تولیدی این شرکت توسط صاحب شرکت تلتک میباشد ( اقای مهندس محمد تزول)، اما در تمامی شرکتهای دیگر با استخدام یک مهندس، طراحی مدارها انجام میپذیرد. به همین دلیل بهترین متریال با کیفیت بسیار بالا را فقط میتوان در شرکت تلتک مشاهده کرد که سرگل آن محصولات با برند ژرمنتکست میباشد در صورتی که شرکت های دیگر نگرانی ارزانتر بودن محصولات نهایی خود را دارند.

استیجاری نبودن کارخانه عظیم تلتک یکی دیگر از دلایل رشد این کمپانی بوده و ثبات و قدمت این شرکت تبدیل به نخستین انتخاب هر مشتری میباشد که تقریبا تمامی کمپانی های دیگر هر ۵ سال مجبور به جابجایی میباشند که دلیل آن استیجاری بودن محل کارخانه میباشد.
ولی مهمترین عامل که کمپانی تلتک (ژرمنتکست) کاملا متمایز با بقیه برندهای تولیدی دیگر میکند حس مسئولیت پذیری و شفافیت در کار این کارخانه میباشد که با مکتبی که در این شرکت حکم فرماست تمامی اجناس باید به صورت قانونی برندینگ شود و هیچ گونه برند تقلبی بر محصولات این کمپانی چسبانده نمیشود در صورتی که سیاست دیگر شرکت ها این گونه نیست و فروش به هر قیمتی و با هر برندی میباشد و همین امر باعث اعتماد جهانی به کارخانه تلتک شده است و در حال حاضر به بیش از ۸۰ کشور صادرات محصول دارند.

لازم به ذکر است همین سه کارخانه در کشور ترکیه بسیار اجناس بهتری نسبت به محصولات چینی ، تولید میکنند و اگر بخواهیم بین محصولات چینی و ترک انتخابی داشته باشیم بدون تردید محصولات ترک یک سر و گردن بالاتر از محصولات چینی هستند .

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی