فراکارو ایتالیا FRACARRO

این شرکت ایتالیایی با بیش از ۵۰ سال سابقه در حال حاضر تبدیل به یکی معروف ترین برندها در ایتالیا و دنیا شده است.
این برند در ابتدا فعالیت خود را با تولید آنتن های هوایی و گیرنده های فرکانسی آغاز نمود و در حال حاضر با برندینگ کردن اکثر محصولات خود توانسته رقابتی خوبی با بهترین برندهای دنیا داشته باشد.
شرکت فاراکارو از سال ۲۰۰۵ ،ورود به اضافه کردن محصول مولتی سوئیچ به سبد کالای خود شد و در سال ۲۰۰۶ تا به اکنون توانسته قراردادی تجاری با شرکت تلتک جهت تأمین مولتی سوئیچ های خود به امضا برساند. در حال حاضر تمامی مولتی سوئیچ های این برند از مدارهای high quality (مدار ژرمنتکست) شرکت تلتک می باشد و به همین دلیل توانسته جزو ده شرکت نخست محصولات با کیفیت در دنیا جای بگیرد که این انتخاب در فستیوال معتبر ANGA آلمان‌ صورت گرفته است.
این شرکت در ابتدا توسط بازرگانان به بازار ایران راه پیدا کرد اما بدلیل نوسانات ارزی نتوانست جان بگیرد و چندین سال است در ایران به فروش نمی رسد.
ولی خبر خوب این است تمامی خدمات این مولتی سوئیچ در ایران توسط شرکت ژرمنتکست ارائه می شود و دلیل آن یکی بود مدارهای آن با مولتی سوئیچ های ژرمنتکست می باشد.
این شرکت ایتالیایی با حضور دائم در دبی آماده همکاری با شرکت های ایرانی می باشد که جهت گرفتن اخذ نمایندگی باید با شرکت اصلی وارد مذاکره شد.
تا اکنون هیچ محصول تقلبی از این برند در ایران یافت نشده ولی حتما قبل از خرید با زدن ایمیل به شرکت اصلی ،حتماً اطلاعات نمایندگی را جویا شوید.

www.fracarro.com

(فراکارو-ایتالیا) FRACARROمدلهای اصلی 

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی