گلوبال اینویکوم انگلستان GLOBAL INVACOM

این شرکت دانش بنیان، بزرگترین تولید کننده سیستم های فیبر نوری در زمینه مولتی سوئیچ و آمپلی فایر آنتن مرکزی می باشد و توانسته با بهترین و مرغوب ترین تولیدات خود، توجه تمامی برندهای معتبر را به سوی خود کشانَد و از طریق قرارداد با بسیاری از شرکت های معتبر در دنیا ،محصولات خود را برندینگ و به فروش برساند.

در حال حاضر این شرکت بزرگ با بسیاری برندها از جمله ژرمنتکست ، تلوز ، تراکس ، ویزی ، فراکارو ، ایکوزی و بسیاری از برندهای معتبر دنیا ، قرارداد همکاری جهت تأمین تمامی ماژول های تبدیل کننده فیبر به مولتی سوئیچ و آمپلی فایر آنتن مرکزی به کواکسیال، را دارد و تأمین کننده اصلی این محصولات می باشد.

این شرکت عظیم، تولید کننده بسیاری از گیرنده و مبدل های فرکانس در دنیا می باشد. و همچنین تولید کننده مولتی سوئیچ و آمپلی فایر آنتن مرکزی هم می باشد.

کارخانه تولیدی این برند انگلیسی به دلیل هزینه پایین تولید در چین می باشد تا بتواند قیمت های رقابتی را به کل دنیا عرضه کند.

محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا با قیمت مناسب و نوع طراحی، تابه حال هیچ گونه محصول تقلبی را در میان آن ها پیدا نکردیم ولی برای اطمینان بیشتر و جهت استفاده از این محصولات می توانید با شرکت اصلی ارتباط برقرار کنید.

این شرکت از طریق تلفن و ایمیل، پاسخگوی هر گونه ابهام و سوال می باشد.

www.globalinvacom.com

(گلوبال-اینویکوم انگلیس)GLOBAL INVACOMمدلهای اصلی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی