کاتراین آلمان KATHREIN

یکی از قدیمی ترین شرکت دنیا در تولید مدارهای آمپلی فایر آنتن مرکزی و مولتی سوییچ ، شرکت کاتراین المان می باشد.
این کمپانی معتبر که در گذشته در ایران نمایندگی رسمی داشت و شاید همچنان هم داشته باشد ، تولید کننده یکی از بهترین محصولات مولتی سوئیچ تا ۱۰ سال پیش در دنیا بود که پس از آن شرکت بسیاری جایگزین آن شدند.
این شرکت آلمانی تمامی فکوس خود را در تولید مولتی سوئیچ هایی با ورودی و خروجی پایین گذاشته است و تقریبا هیچ مدار مولتی سوییچی با خروجی بیشتر از هشت واحد تولید نکرد و بخاطر همین موضوع از بازار جهانی جا ماند و بالاترین تولیدی این شرکت، مولتی سوئیچ ۱۷/۸ می باشد. از این رو به دلیل رقابت سنگین روی به برندینگ آورد و با شرکت مادر بایوکهاک‌ آلمان که به مانند شرکت تلتک ، یک شرکت مادر در تولید مولتی سوئیچ می باشد، قرارد همکاری امضا کرد و محصولات این شرکت را با برند یورولاین کاتراین (EUROLINE KATHREIN) روانه بازار جهانی کرد تا از این غافله عقب نماند.در واقع محصولات شرکت بایوکهاک محصولاتی استاندارد با کیفیت نسبتا مناسبی را دارد و شرکت کاتراین با اسم و برند شناخته شده ای که دارد ، قیمت این محصول را افزایش داده است.
در مجموع این برند قدیمی معتبر و با اصالت می باشد.
البته نمونه تقلبی از این محصول در بازار ایران موجود می باشد و برای اطمینان از اصل بودن این شرکت حتما با ارسال ایمیل به شرکت اصلی ، اطلاعات نمایندگی های اصلی این شرکت در ایران یا دبی را جویا شوید تا محصول اورجینال را دریافت کنید.

www.kathrein-ds.com

(کاتراین-آلمان) KATHREINمدلهای اصلی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی