اشپان آلمان SPAUN

به جرات می توان گفت بهترین کارخانه تولید در محصولات مولتی سوئیچ و امپلی فایر، شرکت اشپان می باشد. این شرکت قدیمی با ساخت مدارهای چند لایه و با استفاده از علم روز ، بهترین محصولات دنیا را تولید و به دنیا عرضه می کند. این شرکت که تمام محصولاتش در کشور آلمان تولید می شود توانسته با شعب مختلف در سراسر دنیا و گرفتن ۸۰ درصد بازار آمریکا به قطب اصلی در این صنعت تبدیل شود. شرکت عظیم تلتک در ترکیه با الگو گرفتن از این شرکت بزرگ توانسته محصولاتی یکایک و مشابه این کمپانی تولید و با نام ژرمنتکست روانه آلمان کند تا رقیبی جدی برای این شرکت الگو باشد.

در مجموع این شرکت حرفه ای آلمانی با اینکه هیچ نمایندگی جهت فروش و یا خدمات و گارانتی در ایران ندارد ولی شما می توانید از نمایندگان آن در دبی یا برخی از بازرگانان ایرانی این محصول را خریداری کنید و با اطمینان از از این محصول درجه یک استفاده کنید.

تنها مشکل این محصول قیمت خیلی بالای آن است که به دلیل هزینه کارگر در آلمان که تقریبا ۷ برابر ترکیه می باشد و همچنین مالیات تولید، هزینه این محصول را خیلی بالا برده و تقریبا ۴ برابر محصول مشابه در کمپانی ژرمنتکست می باشد.
متاسفانه نمونه های تقلبی این محصول در ایران زیاد می باشند.

حتما قبل از خرید اطلاعات کامل را از فروشنده را درخواست کنید یعنی هم عکس محصول و هم شماره سریال محصول و با زدن ایمیل به شرکت اصلی حتما از اورجینال بودن محصول اطمینان حاصل فرمایید.

نزدیک ترین راه برای شناخت اصلی بودن محصول این است که در ورودی های ۱۷ مولتی سوئیچ ها فقط دارای سه محصول ۱۷/۸ و ۱۷/۱۲ و ۱۷/۱۶، در این شرکت تولید می شود و هر خروجی بالاتری نشان دهنده تقلبی بودن این محصول می باشد.
برای مثال اگر برای ۲۴ واحد یک مولتی سوئیچ اشپان را بخواهیم در نظر بگیریم باید از یک ۱۷/۸ (SMS17089 NF) و یک عدد ۱۷/۱۶ استفاده کنیم (SMK 17169F) که مجموع خروجی آن ها به ۲۴ عدد می رسد در صورتی که در مدل های تقلبی ۱۷/۲۰ یا ۱۷/۲۴ یا۱۷/۳۲ یه تکه به فروش می رسد که اکثرا از شرکت های چینی ساپورت می شوند.

www.spaun.de

(اشپان-آلمان) SPAUNمدلهای اصلی 

(اشپان-آلمان) SPAUN

مدل های تقلبی

 

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی