تراکس دانمارک TRIAX

این برند معتبر در ابتدا با تولیدات محصولات آمپلی فایر آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ در دانمارک ،یکی از پنج شرکت نخست در این مارکت بود که شروع به فعالیت نمود ولی هر سال که گذشت و با پدید آمدن شرکت های تولیدی در ترکیه و چین و بوجود آمدن رقبای زیاد ،این شرکت معتبر، ۹۰ درصد سبد تولیدات خود را در چین و با شرکت JASMAY چین شراکت و همکاری نمود و تا جایی پیش رفت که توانست امتیاز برند HIRSCHMANN آلمان را خریداری کند و محصولات خود را ادغامی از این دو برند ، روانه بازار کند.

این شرکت در حال حاضر هیچ یک از محصولات خود را در دانمارک تولید نمیکند و صرفا یک برند تجاری میباشد ولی تمامی اجناسی که در چین تولید میشود دارای استاندارهای جهانی و معتبر میباشد و با نظارت مستقیم مهندسین این شرکت تولید میشود و توانسته با شعب های مختلف در سراسر دنیا ،فروشی بالا در بازار جهانی داشته باشد.

در نهایت شرکت تراکس برند مورد معتبر و مورد اعتمادی میباشد ولی نکته خیلی مهم این است بخاطر اسم خوب این برند ، بسیاری از محصولات تقلبی با این برند در داخل ایران لیبل میشود که بیشتر از مولتی سوئیچ های شرکت gecen چین استفاده میکنند به دلیل ارزان بودن محصول استفاده میشود و به دلیل عدم شناخت مشتری نهایی ، سودهای هنگفتی عاید افراد سودجو میشود. ما توانسته ایم عکسهای محصولات اصلی و تقلبی را جمع اوری کنیم ولی در نهایت بهترین راه برای خریدن اجناس اورجینال میتوان با ارسال یک ایمیل به شرکت اصلی ، عاملان فروش در ایران را پیدا کنید یا حداقل به کسانی که این محصول را برای فروش دارند حتما درخواست عکس و شماره سریال کنید و با ارسال به شرکت اصلی ، تائید اورجینال بودن محصول را بگیرید و پس از تائید شرکت اصلی مطمین شوید که اجناسی که برای شما ارسال میشود مطابق با عکسی باشد که از قبل برای شما ارسال شده است.

اینگونه تنها صورتی است که احتمال ارسال اجناس تقلبی به صفر میرسد. یکی از بهترین روش برای شناسایی مدلهای تقلبی ، فاصله ای در وسط خروجی های مولتی سوئیچ میباشد که دو تا مدار را از هم جدا کرده مثلا در مدل ۱۷/۲۴ بین دو خروجی ۱۲ و ۱۴ فاصله افتاده که در مدل اصلی اینگونه نیست و یا در مدل اصلی اعداد زوج یک طرف و اعداد فرد طرف دیگری هستند. ولی در نهایت نباید به این موارد اکتفا کرد و حتما قبل از خرید با شرکت اصلی که در دبی هم نمایندگی فعاد دارد ، تماس حاصل گردد.

www.triax.com

(تراکس-دانمارک) TRIAXمدلهای اصلی

(تراکس-دانمارک) TRIAX

مدل های تقلبی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی