ژرمنتکست

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است.


نگاهی کوتاه به گروه ژرمنتکست

ژرمنتکست نخستین و تنها برند تولیدکننده آمپلی فایرهای آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ در دنیا میباشد که با بیش از ۱۰ سال حضور و فعالیت مستمر در ایران تبدیل به نخستین انتخاب هر مشتری گردیده است.
این کمپانی عظیم در سال ۱۹۷۳ تاسیس گردید و در حال حاظر با ۴ طبقه و بیش از ۱۰ هزار متر زیر بنا در قلب استانبول در منطقه Kağıthane ،مرغوبترین محصولات در ضمینه آنتن های مرکزی را تولید و به تمامی نقاط دنیا عرضه میکند.
این شرکت بزرگ ، تولیدکننده و تامین کننده اصلی مولتی سوئیچ و آمپلی فایر و پریز برندهای معتبر و معروف دنیا همچون Alcad اسپانیا ، Fracarro ایتالیا ، MK-anadolu آلمان ، Telmor لهستان و … میباشد و توانسته با اجرای بیش از یک میلیون پروژه تبدیل به یکی از پرفروشترین کارخانجات تولید سیستم های آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ در سراسر دنیا شود.

ـ


ـ

نگاهی دقیق به تاریخچه شرکت

شرکت هلدینگ تلتک در سال ۱۹۷۳ فعالیت خود را در ضمینه ساخت انواع لامپ در استانبول آغاز کرد و در سال ۱۹۹۵ پس از افزایش تراکم ساختمانها و هتلها و همچنین افزایش شبکه های متعدد تلویزیونی ، روی به ساخت مدارهای آنتن هوایی و پس از آن ساخت بردهای آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ آورد و تبدیل به نخستین شرکت تولید کننده مولتی سوئیچ در ترکیه گردید و از سال ۲۰۰۴ تا به حال مقام برتر در طراحی ، تولید و ساخت را در کشور ترکیه را دارا میباشد و توانست مقام سوم در تولید مولتی سوئیچ در دنیا را توسط فستیوال بردکس (ANGA) ( معتبرترین نمایشگاه بردکس دنیا در آلمان) به دلیل حمایت از مصرف کننده با کیفیت بالای محصول را ازان خود کند.

کارخانه تلتک فعالیت خود را با تولید دو مدار STANDARD و HIGH QUALITY شروع کرد تا بتواند پاسخگوی نیاز تمامی مارکتهای دنیا با هر سلیقه و قیمت باشد.

در حال حاضر علاوه بر ساپورت معتبرترین برند های دنیا ، خود شرکت با دو برند تلتک که از مدار STANDARD استفاده میکند و همچنین برند ژرمنتکست که با مدار HIGH QUALITY ، تمامی محصولات خود را روانه بازار ترکیه کرد و تا به حال بالای ۳۰۰ هزار پروژه را اجرا و با رضایت ۱۰۰٪ مشتریان مواجه شد و تبدیل به مورد اعتمادترین برند در ضمینه آنتن های مرکزی در ترکیه گردید.

پس از ثبت کردن برند ژرمتکست در سال ۲۰۰۴ با این شعار که ما مسئولیت پذیر هستیم و با هدف تولید بهترین محصولات دنیا و رساندن به مشتری نهایی با مناسبترین قیمت و با ورود به بازار جهانی ، تبدیل به یک قطب بزرگ و همچنین رقیب اصلی برای شرکت های بزرگ آلمانی و اسپانیایی شده است.

در حال حاضر شرکت هلدینگ تلتک علاوه بر تولید سیستمهای آنتن مرکزی در بسیاری از بخش های الکترونیک همچون تولید انواع پریز و لامپ و ال ای دی و پروژکتور و … فعال میباشد و با برند ژرمنتکست به صورت کاملا تخصصی، تولیدات خود را در سیستمهای آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ با مدارهای کیفیت بالا با قدرت ادامه میدهد و تمامی محصولات تولیدی در سه بخش دیجیتالی – فیبر نوری و اینترنتی میباشد که مخاطبان این محصولات ساختمان ها ،برجهای مسکونی و اداری، بیمارستانها، شهرکهای مسکونی، مجتمع های مسکونی و اداری و تجاری، شهرک های ویلایی، اماکن تفریحی و سیاحتی، قطارها، اتوبوس ها ، کشتی های تفریحی و تجاری و در مجموع هر مکانی که نیاز به سیستم های آنتن مرکزی دارند.

ژرمنتکست با این اندیشه که هر روز با دیروز خود رقابت میکند توانسته است علاوه بر تولیدات خود، با بهترین کارخانجات مادر در دنیا قرارداد همکاری امضا کند تا محصولات مورد نیاز مشتری را که در شرکت تلتک تولید نمیشود را خریداری کند و با تغییر در سخت افزار و نرم افزار این محصولات ، یک محصول با کیفیت بالا که توجیه اقتصادی داشته باشد را روانه بازار کند و سبد محصولات خود را تکمیل کند که همین امر باعث رضایت ۱۰۰٪ تمامی مشتریان شده است.

ـ


ـ

تاریخچه ورود ژرمنتکست به ایران

محصولات شرکت تلتک برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ توسط بازرگانان وارد ایران شد و از سال ۲۰۱۰ با همکاری یکی از بازرگانان ایرانی خود کمپانی تلتک ترکیه به صورت رسمی و قانونی وارد ایران شد و همزمان با ورود خود شرکت ، برند ژرمنتکست را به صورت رسمی وارد ایران کرد و از آن سال به بعد مسئولیت فروش و خدمات و گارانتی را خود شرکت تلتک ترکیه در ایران به عهده گرفت که این امر برای نخستین بار توسط یک شرکت تولید کننده سیستمهای آنتن مرکزی صورت پذیرفت و در حال حاضر تنها شرکت تولید کننده امپلی فایر و مولتی سوئیچ هستیم که در ایران حضور دائم دارد.
خبر خوش اینکه از سال ۲۰۱۰ تا به حال تمامی مسئولیت اجناس فروخته شده بر عهده شرکت ژرمنتکست میباشد و در صورت خرید محصول اگر نیاز به هر گونه خدمات یا گارانتی باشد در صورت عدم حضور فروشنده میتوان به صورت مستقیم جهت خدمات رسانی با شرکت تماس حاصل کرد و تیم پشتیبانی آنلاین آماده خدمت رسانی میباشد.
در شرکت ژرمنتکست تمامی محصولات تولیدی کارخانه تلتک شامل گارانتی میباشد و علاوه بر مدارهای استاندارد با برند تلتک و مداری کیفیت بالا با برند ژرمنتکست تمامی محصولات این کمپانی با هر برندی که در بازار ایران به فروش میرسد شامل گارانتی این شرکت میباشد.
این خدمات برای نخستین بار در ایران توسط یه شرکت مادر انجام پذیر شده است و تنها شرکتی هستیم که این خدمات را به سراسر ایران ارائه میدهیم که همین امر باعث اعتماد ۱۰۰٪ مشتریان عزیز و انتخاب نخست تمامی همکاران معتبر در تمامی شهرها شده است.
از سال ۲۰۱۰ تا به حال با بیش از ۴۵ هزار پروژه اجرایی در ایران تبدیل به انتخاب اول و آخر هر یک از مشتریان شده ایم و همچنین هدف ما این است که با ورود خط تولید در ایران بتوانیم تبدیل به نخستین شرکت تولیدی مدارهای آنتن های مرکزی در خاورمیانه و منطقه شویم.

ـ


ـ

ترجمه قسمت کمپانی سایت ژرمنتکست

در وب سایت شرکت پس از ورود در قسمت کمپانی مطالبی کلی در مورد این کمپانی تولید کننده وجود دارد در این قسمت متن ترجمه شده را به صورت فارسی میتوانید مطالعه کنید مطالعه بفرمایید:

ژرمن تکست یک برند بین المللی است که فعالیت و تخصص ان در ضمینه SMATV , CATV,TERRESTRIAL, PROCESSING HEADEND S,and ACCESSORIES

👨‍👩‍👧‍👦این شغل خانوادگی که استارت آن از سال ۱۹۹۵ خورده است توانسته تمام تجرییات خود را تبدیل به یک برند بین المللی به نام ژرمن تکست در سال ۲۰۰۴ به دنیا عرضه کند.

گروه ژرمنتکست با کسب دانش و به کارگیری تجربه توانسته است به وسیله مهندسین متعهد خود بهترین کارخانجات را در سراسر دنیا براسی و شناسایی کرده و با به کار گیری خلاقیت و نواوری و با ایده های جدید توانسته بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت تولید کرده و به مشتریان در دنیا عرضه کند.
محصولات GERMANTECHSAT که با استانداردهای CE و RoHS مطابقت دارند، در پارک تولیدی ما مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 تولید می شوند.
ما این افتخار را داریم که بگوییم هدف ما از ایجاد این برند این است که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن و همچنین با قیمتی بسیار مناسب به دنیا عرضه کنیم و در این راه با ایده های نو و خلاقانه بتوانیم نه تنها نیاز مشتریان به بهترین شکل ممکن براورده کنیم بلکه مشتریان ما همیشه احساس خوبی از خریدشان داشته باشند و خوشحال باشند.
ما برای رسیدن به اهدافمان و با مسولیت پذیری در این راه و با این ایده که ما هر روز با گذشته خود رقابت میکنیم سعی در ارائه بهترین خود هستیم تا بتوانیم دنیا را جایی بهتر برای زندگی کردن خود و نسل های آینده قرار
دهیم.
ما پیشرفت و رشد خود را در سراسر جهان با قدرت ادامه می دهیم.
ماموریت زندگی ما که به صورت الگوی کاری ما در امده این است : خانواده ی خوشحال – دنیایی زیبا

❤️Merry Family and Beautiful World

© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی