ژرمنتکست

فروش پایان یک معامله نیست، آغاز یک تعهد است.

ژرمنتکست


ژرمنتکستنگاهی کوتاه به گروه ژرمنتکست

شرکت و برند ژرمنتکست یکی از زیر مجموعه های کارخانه و هلدینگ تلتک میباشد و نخستین و قدیمی ترین گروه تولیدی در ضمینه های تولید آمپلی فایر و مولتی سوئیچ و پریز در کشور ترکیه میباشد.
ورود ژرمنتکست به ایران از ۲۰۰۹ تا به حال میباشد و تنها برند تولیدی کشور ترکیه است که در ایران حضور دائمی دارد و از این رو تنها شرکت تولید کننده ترکیه میباشد که مسئولیت خدمات فروش و ضمانت محصولات در ایران را بر عهده میگیرد.
این کمپانی عظیم در سال ۱۹۷۳ تاسیس گردید و در حال حاظر با ۴ طبقه و بیش از ۱۰ هزار متر زیر بنا در قلب استانبول در منطقه Kağıthane ،مرغوبترین محصولات در ضمینه آنتن های مرکزی و LED را تولید و به تمامی نقاط دنیا صادر میکند.
این شرکت بزرگ ، تولیدکننده و تامین کننده اصلی مولتی سوئیچ و آمپلی فایر و پریز برندهای معتبر و معروف دنیا همچون Alcad اسپانیا ، Fracarro ایتالیا ، MK-anadolu آلمان ، Telmor لهستان و … میباشد و توانسته با اجرای بیش از یکصد هزار پروژه در کشور ترکیه و بیش از بیست هزار پروژه در دنیا ، تبدیل به یکی از پرفروشترین کارخانجات تولید سیستم های آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ در سراسر جهان شود.

ـ


ـ

ژرمنتکست

نگاهی دقیق به تاریخچه شرکت

کارخانه تلتک در سال ۱۹۷۳ فعالیت خود را در ضمینه ساخت انواع لامپ در استانبول آغاز کرد و در سال ۱۹۹۵ پس از افزایش تراکم ساختمانها و هتلها و همچنین افزایش شبکه های متعدد تلویزیونی ، روی به ساخت مدارهای آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ آورد و تبدیل به نخستین شرکت تولید کننده مولتی سوئیچ در ترکیه گردید و با وارد کردن آخرین و بهترین نوع ماشین های SMD و آپدیت کردن تکنولوژی در هر سال ، از ۲۰۰۴ تا به حال مقام برتر در طراحی ، تولید و ساخت را در کشور ترکیه را دارا میباشد و توانست مقام سوم در تولید مولتی سوئیچ در دنیا را توسط فستیوال بردکس(ANGA)(معتبرترین نمایشگاه بردکس دنیا در آلمان) را کسب کند.

کارخانه تلتک فعالیت خود را در ضمینه مولتی سوئیچ با تولید دو مدار STANDARD و HIGH QUALITY شروع کرد تا بتواند پاسخگوی نیاز تمامی مارکتهای دنیا با هر سلیقه و قیمتی باشد.

در حال حاضر علاوه بر ساپورت معتبرترین برند های دنیا ، خود شرکت با دو برند تلتک که از مدار STANDARD و همچنین برند ژرمنتکست که از مدار HIGH QUALITY استفاده میکند، تمامی محصولات خود را تولید و عرضه کرده است و تا به حال با اجرای بیش از ۱۰۰ هزار پروژه توانسته رضایت ۱۰۰٪ مشتریان را جلب کند و تبدیل به مورد اعتمادترین برند در ضمینه ماهواره مرکزی در ترکیه گردیده است.
پس از ثبت کردن برند ژرمنتکست در سال ۲۰۰۴ با این شعار که ما مسئولیت پذیر هستیم و با هدف تولید بهترین محصولات دنیا و رساندن به مشتری نهایی با مناسبترین قیمت و با ورود به بازار جهانی ، تبدیل به یک قطب بزرگ و همچنین رقیب اصلی برای شرکت های بزرگ آلمانی و اسپانیایی شده است.

در حال حاضر شرکت هلدینگ تلتک علاوه بر تولید سیستمهای آنتن مرکزی در بسیاری از بخش های الکترونیک همچون تولید انواع پریز و لامپ و ال ای دی و پروژکتور و … فعال میباشد و با برند ژرمنتکست به صورت کاملا تخصصی، تولیدات خود را در سیستمهای آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ با مدارهای کیفیت بالا با قدرت ادامه میدهد و تمامی محصولات تولیدی در سه بخش دیجیتالی – فیبر نوری و اینترنتی میباشد که مخاطبان این محصولات ساختمان ها ،برجهای مسکونی و اداری، بیمارستانها، شهرکهای مسکونی، مجتمع های مسکونی و اداری و تجاری، شهرک های ویلایی، اماکن تفریحی و سیاحتی، قطارها، اتوبوس ها ، کشتی های تفریحی و تجاری و در مجموع هر مکانی که نیاز به سیستم های آنتن مرکزی و ماهواره مرکزی ، میباشند.

ژرمنتکست با این اندیشه که هر روز با دیروز خود رقابت میکند توانسته است علاوه بر تولیدات خود، با بهترین کارخانجات مادر در دنیا قرارداد همکاری امضا کند تا محصولات مورد نیاز مشتری را که در شرکت تلتک تولید نمیشود را خریداری کند و با تغییر در سخت افزار و نرم افزار این محصولات ، یک محصول با کیفیت بالا که توجیه اقتصادی داشته باشد را روانه بازار کند و سبد محصولات خود را تکمیل کند که همین امر باعث رضایت ۱۰۰٪ تمامی مشتریان شده است.

ـ


ـ

ژرمنتکست

تاریخچه ورود ژرمنتکست به ایران

محصولات شرکت تلتک برای نخستین بار در سال ۲۰۰۸ توسط بازرگانان وارد ایران شد و از سال ۲۰۱۰ با همکاری یکی از بازرگانان ایرانی خود کمپانی تلتک ترکیه به صورت رسمی و قانونی وارد ایران شد و همزمان با ورود خود شرکت ، برند ژرمنتکست را به صورت رسمی وارد ایران کرد و از آن سال به بعد مسئولیت فروش و خدمات و گارانتی را خود شرکت تلتک ترکیه در ایران به عهده گرفت که این امر برای نخستین بار توسط یک شرکت تولید کننده سیستمهای آنتن مرکزی صورت پذیرفت و در حال حاضر تنها شرکت تولید کننده امپلی فایر و مولتی سوئیچ هستیم که در ایران حضور دائم دارد.
خبر خوش اینکه از سال ۲۰۱۰ تا به حال تمامی مسئولیت اجناس فروخته شده بر عهده شرکت ژرمنتکست میباشد و در صورت خرید محصول اگر نیاز به هر گونه خدمات یا گارانتی باشد در صورت عدم حضور فروشنده میتوان به صورت مستقیم جهت خدمات رسانی با شرکت تماس حاصل کرد و تیم پشتیبانی آنلاین آماده خدمت رسانی میباشد.
در شرکت ژرمنتکست تمامی محصولات تولیدی کارخانه تلتک شامل گارانتی میباشد و علاوه بر مدارهای استاندارد با برند تلتک و مداری کیفیت بالا با برند ژرمنتکست تمامی محصولات این کمپانی با هر برندی که در بازار ایران به فروش میرسد شامل گارانتی این شرکت میباشد.
این خدمات برای نخستین بار در ایران توسط یه شرکت مادر انجام پذیر شده است و تنها شرکتی هستیم که این خدمات را به سراسر ایران ارائه میدهیم که همین امر باعث اعتماد ۱۰۰٪ مشتریان عزیز و انتخاب نخست تمامی همکاران معتبر در تمامی شهرها شده است.
از سال ۲۰۱۰ تا به حال با بیش از ۴۵ هزار پروژه اجرایی در ایران تبدیل به انتخاب اول و آخر هر یک از مشتریان شده ایم و همچنین هدف ما این است که با ورود خط تولید در ایران بتوانیم تبدیل به نخستین شرکت تولیدی مدارهای آنتن های مرکزی در خاورمیانه و منطقه شویم.

ـ


ـ

ژرمنتکست

ترجمه قسمت کمپانی سایت ژرمنتکست

در وب سایت شرکت پس از ورود در قسمت کمپانی مطالبی کلی در مورد این شرکت تولید کننده وجود دارد.
در این قسمت متن ترجمه شده را به صورت فارسی میتوانید مطالعه بفرمایید:

ژرمن تکست یک برند بین المللی است که فعالیت و تخصص ان در ضمینه SMATV , CATV,TERRESTRIAL, PROCESSING HEADEND S,and ACCESSORIES

👨‍👩‍👧‍👦این شغل خانوادگی که استارت آن از سال ۱۹۹۵ خورده است توانسته تمام تجرییات خود را تبدیل به یک برند بین المللی به نام ژرمنتکست کند که در سال ۲۰۰۴ به دنیا عرضه کرده است.

گروه ژرمنتکست با کسب دانش و به کارگیری تجربه توانسته است به وسیله مهندسین متعهد خود، بهترین کارخانجات را در سراسر دنیا براسی و شناسایی کرده و با به کار گیری خلاقیت و نوآوری و با ایده های جدید توانسته بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت تولید کرده و به مشتریان در دنیا عرضه کند.
محصولات GERMANTECHSAT که با استانداردهای CE و RoHS مطابقت دارند، در پارک تولیدی ما مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2008 تولید می شوند.
ما این افتخار را داریم که بگوییم هدف ما از ایجاد این برند این است که بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن و همچنین با قیمتی بسیار مناسب به دنیا عرضه کنیم و در این راه با ایده های نو و خلاقانه بتوانیم نه تنها نیاز مشتریان را به بهترین شکل ممکن براورده کنیم بلکه مشتریان ما همیشه احساس خوبی از خریدشان داشته باشند و خوشحال باشند.
ما برای رسیدن به اهدافمان و با مسئولیت پذیری در این راه و با این ایده که ما هر روز با گذشته خود رقابت میکنیم سعی در ارائه بهترین خود هستیم تا بتوانیم دنیا را جایی بهتر برای زندگی کردن خود و نسل های آینده قرار دهیم.
ما پیشرفت و رشد خود را در سراسر جهان با قدرت ادامه می دهیم.
ماموریت زندگی ما که به صورت الگوی کاری ما در آمده، این است : خانواده ی خوشحال – دنیایی زیبا

ژرمنتکست

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی