گارانتی

اجناس فروخته شده پس گرفته میشود

شما میتوانید بعد از ۶ ماه از خریدتان در صورت عدم رضایت ، پول خود را پس بگیرید …..

گارانتی


گارانتیمسئولیت پذیری ، سرلوحه تمامی افراد در تیم ژرمنتکست

گروه ژرمنتکست این افتخار را دارد که به عنوان تنها شرکت تخصصی در ضمینه آنتن های مرکزی و حضور مستمر ۱۰ ساله در ایران خدماتی را ارائه دهد که این برند تولید کننده را با تمامی برندهای دیگر در ایران متمایز سازد و آن گارانتی بی قید شرط به تمامی محصولات مجاز این برند میباشد و همین امر باعث اعتماد کامل مشتریان به محصولات ژرمنتکست را به ارمغان آورده و نشانه آن رضایت و احساس خوب خریدان این برند میباشد.

ـگارانتیمرجوعی کالا از ۳ تا ۶ ماه در صورت عدم رضایت

یکی از بزرگترین خدمات گروه ژرمنتکست فرصتی ۶ ماهه به تمامی خریداران محصولات این کارخانه میباشد که در صورت هرگونه عدم رضایت میتوانید محصول را باز گردانند و تمامی مبلغ به صورت کامل مرجوع خواهد شد.
این خدمات را تنها گروه ژرمنتکست قادر به انجام آن است تنها به یک دلیل و آن هم اعتماد کامل ما به محصولاتمان است و همچنین ما نخستین و تنها شرکتی هستیم تمامی محصولات را با گارانتی تعویض و تعمیر به فروش میرسانیم.

ـگارانتیگارانتی تمامی محصولات از ۱ تا ۶ سال

کمپانی ژرمنتکست اولین و تنها شرکتی است که تمامی محصولات خود با گارانتی تعویض و تعمیر(از ۱ سال تا ۶ سال) ارائه میدهد.
یکی از دلایلی که گارانتی و خدمات محصولات ژرمنتکست با دقت و سرعت بالای انجام میشود به دلیل حضور مستمر این شرکت در ایران میباشد و توانسته با اموزشهای بروز به مهندسین و متخصیصین ایرانی و همچنین ساپورت تمامی قطعات مورد نیاز ، خدمات مطلوب و ارزنده ای به مشتریان خود ارائه دهد.

ـ


ـ


گارانتی

دو مورد که تمامی مشتریان ژرمنتکست باید توجه کنند


۱.در صورت خریداری هر یک از محصولات ژرمنتکست، مسئولیت اولیه بر عهده مجری آن سیستم می باشد، لذا در صورت عدم حضور اجراکنندگان ظرف ۴۸ ساعت، شما میتوانید مستقیم با خود شرکت ژرمنتکست تماس حاصل کنید تا در اولین فرصت یک تیم متخصص به محل مورد نظر ارسال گردد. و خبر خوش اینکه در صورت بروز هر گونه مشکل در محصول تمامی سرویسها و گارانتی به صورت کاملا رایگان انجام میپذیرد.

۲.تمامی مشتریان عزیز که محصولات تولیدی شرکت تلتک را از سال ۲۰۰۸ تا به حال از هرکجای دنیا خریداری کردند در صورت بروز هرگونه مشکل ، لطفا منتظر افرادی که در قبال فروش محصولات ما مسئول هستند و حضور به عمل نمی آورند ، نباشید
فقط با ارسال یک ایمیل یا تماس با شرکت در ایران از هر طریقی که امکان دارید میتوانید بهترین خدمات و راهنمایی را از گروه ژرمنتکست دریافت کنید.
مهم نیست از کی و کجا محصولات ژرمنتکست را خریداری میکنید ، در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیت خدمات و گارانتی بر عهده خود شرکت ژرمنتکست میباشد.

ـ


ـ


گارانتی

سبد محصولات با کیفیت ژرمنتکست از پایینترین تا بالاترین قیمت


مهمترین قسمتی که تیم ژرمنتکست وجود دارد قیمتهای غیر قابل رقابت این کمپانی تولید کننده میباشد که میتوان با قدرت این ادعا را کرد که پایینترین قیمت تا بالاترین قیمت بر اساس تولیدات متنوع در شرکت ، و بر حسب نیاز هر مشتری درلیست قیمت محصولات ژرمنتکست قرار گرفته است.

با این اعتقاد که فروش پایان یک معامله نیست بلکه آغاز یک تعهد هست ، ما به شما این اطمینان را میدهیم که بالاترین کیفیت محصولات و بهترین و ایده ال ترین خدمات را با مناسبترین قیمت را فقط از گروه ژرمنتکست بخواهید.

ـ


ـ


گارانتی

بازدید از کارخانه و خط تولید گروه ژرمنتکست در کشور ترکیه


ژرمنتکست تنها برند تولید کننده آنتن مرکزی و مولتی سوئیچ میباشد که امکان بازدید از خط تولید در کارخانه را برای تمامی مشتریان ایرانی اعم از ارگانهای دولتی و خصوصی و مدیران خرید و عموم مردم ، مهیا کرده است و هر مشتری عزیزی که میل بازدید از خط تولید را از نزدیک داشته باشد میتوان با یک تماس (با وقت قبلی) از تمامی خطوط تولید دیدن حاصل فرمایند.❤️

ـ

گارانتی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی