تقویت کننده سیم (In-Line Amplifier)

تقویت کننده سیم

تقویت کننده سیم ژرمنتکست


تقویت کننده سیم

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان تقویت کننده سیم در دنیا می باشد، در واقع این شرکت توانسته محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و با تنوع جهت استفاده در هر نوع سلیقه با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در زمینه تقویت کننده سیم شود.

تقویت کننده سیم محصولی بسیار کارآمد می باشد و برای مواردی که طول سیم بیشتر از حد استاندارد می باشد و یا یک سیم چندین بار قطع و‌ با سیم دیگر ادغام می شود، استفاده می گردد.


ـ
تقویت کننده سیمتقویت کننده سیم ژرمنتکست چیست و چه کارایی دارد؟

در بسیاری از ساختمان ها به دلیل استفاده از سیم های نامرغوب و همچنین چند تکه شدن سیم که منجر به اتصال دوسیم به یکدیگر می شود ،سیگنال ها تا قبل از رسیدن به واحدها، با افت بسیار زیادی روبرو می شوند، که در نهایت فرکانس ها بسیار ضعیف شده و کانال ها با نویز فراوان و به صورت شطرنجی دریافت می شود. در این حالت دو گزینه داریم، یا سیم را کاملا عوض کنیم و یا از لاین آمپلی فایر یا همان تقویت کننده سیم استفاده کنیم. یکی از مسائل مهم در افت سیگنال، طول زیاد سیم می باشد که در شرکت های تولیدی در بهترین حالت بالای ۵۰ متر افت شدید سیگنال را داریم.
۹۰٪ تولیدهای سیم در ایران به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه و فلزات، برای کم کردن قیمت نهایی و رقابت مجبور به پایین آوردن کیفیت سیم می شود که متاسفانه در نهایت محصولی بدون استاندارد تولید می شود که صرفاً یک سیگنالی را انتقال دهد که در بسیاری از این محصولات بعد حتی ۱۰ متر شاهد افت زیاد و نویز فراوان در سیگنال هستیم که در بعضی از موارد این انتقال سیگنال در ۱۰۰ متر که استاندارد هر سیم است با افت بالای ۴۰٪ می باشد.
در بسیاری از کارخانه جات تولیدی سیم به دلیل بالا بودن‌ فلز مس که مهمترین عنصر تشکیل دهنده سیم مرغوب میباشد ، از ترکیب مس و المینیوم که عمدتا با نام مسوار شناخته شده است ، استفاده میکنند که کیفیت سیم را به مرور زمان کاهش می دهد و در نهایت افت سنگین سیگنالی را در سیم می بینیم، که در این حالت از تقویت کننده سیم ژرمنتکست استفاده می شود.

ـ


ـ
تقویت کننده سیمچه مشخصاتی تقویت کننده های سیم ژرمنتکست را از محصولات مشابه متمایز می کند؟

تقویت کننده سیم ژرمنتکست علاوه بر استفاده از مرغوبترین جنس در بدنه از برد (PCB) با کیفیت و بهترین قطعات بر روی برد استفاده کرده است.

بدنه این محصول از فلز زینک فشرده شده ساخته شده که با ترکیبی از نیکل یک محصول فوق العاده ساخته شده که همین امر نه تنها باعث می شود این محصول ضد آب باشد ، بلکه در سرمای زیاد ، همچنین محیط گرم و خشک و یا محیط مرطوب، به راحتی با طول عمر ۲۰ سال کار کند. در نهایت همین کیفیت عالی باعث شده قدرت پرتابندگی سیگنال ها در سیم بالا رود و در نهایت تصاویری مطلوب به دست مصرف کنندگان برسد. رنج‌ فرکانسی که آمپلی فایر های ژرمنتکست تقویت می کند از ۴۷ تا ۲۴۰۰ می باشد و همچنین لازم به ذکر است تمامی آمپلی فایرها پسیو می باشد و جهت نصب در هر سیستمی، حتما در اول خط باید نصب شود، تا سیگنال های ورودی را بتوان تقویت کرد، خیلی از افراد غیر متخصص این محصول را در داخل واحد های استفاده کننده استفاده می کنند که نه تنها سیگنال تقویت نمی شود بلکه همان درصد کمی از فرکانس هایی هم که هست، قطع می گردد.

ـ


ـ

تقویت کننده سیم

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی تقویت کننده های سیم خود با ۱ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی میکنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

تقویت کننده سیم

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۱ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال تقویت کننده سیم ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

تقویت کننده سیم

GT-19

تقویت کننده سیم

GT-20

تقویت کننده سیم

GT-30

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی