مولتی سوئیچ آمپلی فایر (MULTISWITCH AMPLIFIRE)

آمپلی فایر مولتی سوییچ

مولتی سوئیچ آمپلی فایر


آمپلی فایر مولتی سوییچ

مولتی سوئیچ آمپلی فایر همانطور که از اسمش پیداست ، در واقع تقویت کننده مولتی سوئیچ ها می باشد.

یکی از ویژگی های بارز مولتی سوئیچ های ژرمنتکست وصل کردن پشت سر هم (آبشاری) ۳ عدد مولتی سوئیچ بدون نیاز به تقویت کننده می باشد که در بعضی از موارد چنانچه کیفیت دریافت سیگنال بالا باشد و کیفیت سیم مناسب باشد میتوان تا ۴ عدد افزایش یابد.
میتوان گفت زمانی از مولتی سوئیچ آمپلی فایر استفاده می شود که تعداد طبقات زیاد باشد و یا نوع سیم یا سیم کشی غیر استاندارد باشد و یا بیشتر از حد استاندارد در هر واحد سیم کشی شود.

ـ


ـ

آمپلی فایر مولتی سوییچآیا تمام مولتی سوئیچ آمپلی فایر ها یکسان هستند؟

یکی از تولیدات خیره کننده شرکت ژرمنتکست، آمپلی فایر مولتی سوئیچ این کارخانه می باشد، که یکی از بزرگترین محصولات صادراتی به اروپا می باشد.
خصوصیات این محصول که نه تنها هیچ شرکتی در ترکیه توانایی تولید این محصول را ندارد بلکه در چین و حتی اروپا نمیتوانند چنین محصولی را تولید کنند (به دلایل نرم افزارهای ویژه و تخصصی). شاید میتوان به جرات گفت بزرگترین خصوصیات این محصول که با نمونه های مشابه تمایز چشمگیری ایجاد کرده ، سیستم HEALER این محصول است که در دنیا ۳ شرکت است که از این تکنولوژی استفاده می کند که دو شرکت دیگر در کشور آلمان می باشند.

در واقع HEALER کمک‌ به احیا کردن سیگنال های تضعیف شده می کند که به کمک‌ این سیستم میتوان تا ۳۸ عدد مولتی سوئیچ را پشت سرهم به صورت آبشاری (کسکید) متصل نمود، به این نحو که سیگنال اولین مولتی سوئیچ با سیگنال خروجی آخرین مولتی سوئیچ یکسان می باشد، که این مساله در مولتی سوئیچ های محصولات مشابه تا ۱۲ عدد می باشد.

یکی دیگر از خصوصیات این محصول که کاملا این کالا را متمایز کرده و کارایی فوق العاده بالایی دارد ، سیستم Signal Unification است که همانطور که از معنی آن پیداست، یکسان سازی سیگنال بین آمپلی فایر اول و دوم است و همینطور از آمپلی فایر دوم به سوم که این یکسان سازی تا دوازدهمین آمپلی فایر به همین شکل پیش می رود.

ـ


ـ

آمپلی فایر مولتی سوییچیکسان سازی چیست و آیا مساله مهمی می باشد؟

میتوانیم یکسان سازی را با یک مثال ساده به اینصورت بیان کنیم:
زمانی که از مولتی سوئیچ های دیگر برندها استفاده کنید(محصولات تولیدی در ترکیه) سیم ها قبل از ورود به مولتی سوئیچ اول، وارد آمپلی فایر می شوند و بعد از آمپلی فایر وارد اولین مولتی سوئیچ می شود برای مثال اگر سطح سیگنال سیم در مولتی سوئیچ اول ۹۸٪ باشد بعد از ورود به مولتی سوئیچ دوم سه درصد کم می شود و به ۹۰٪ می رسد و پس از خروج از دومین مولتی سوئیچ و ورود به سومین مولتی سوئیچ، این سیگنال بار دیگر افت پیدا کرده ولی این بار پنج درصد افت می کند یعنی به ۹۰٪ کاهش پیدا می کند. در این زمان پس از ورود به آمپلی فایر دوم شما یک سطح سیگنال ۹۰٪ را دارید که در ابتدا ۹۸٪ بوده را دوباره تقویت میکند که پس از خروج از امپلی فایر دوم پس از ورود به مولتی سوئیچ‌ چهارم این سیگنال به ۸۷% می رسد که بعد از ورود به مولتی سوئیچ پنجم افت سیگنال دوباره داریم که سطح سیگنال به ۸۴% می رسد و در نهایت در مولتی سوئیچ ششم این سیگنال به حدود ۸۰% می رسدکه بعد از خروج از ششمین مولتی سوئیچ، قبل از ورود به آمپلی فایر سوم یک سطح سیگنال ۸۰٪ را می بینید که به همین ترتیب تا دوازدهمین مولتی سوئیچ که سطح سیگنال واقعی شما به ۶۰٪ می رسد و عملا شما بعد از دوازدهمین مولتی سوئیچ دیگر هیچ سیگنالی برای تقویت ندارید که باید از روش های غیر استاندارد استفاده شود که نهایتاً سیگنالی ضعیف به دست کاربران می رسد، بخاطر همین موضوع است که بسیاری از مجتمع های بزرگ مشکلات زیاد سیگنالی در طبقات پایینی دارند و تعداد کانال های محدودتری نسبت به طبقات بالایی را میتوانند تماشا کنند.

و اما کارکرد فوق العاده آمپلی فایرهای ژرمنتکست که نه تنها این مشکلات را برطرف کرده بلکه احیاء سازی سیگنال را هم که توضیح دادیم انجام می دهد، به این صورت که زمانی که سیم ها وارد آمپلی فایر می شود و بعد از ورود به اولین مولتی سوئیچ، اگر سطح سیگنال ۹۸٪ درصد است بعد خروج از اولین مولتی سوئیچ و ورود به دومین مولتی سوئیچ سطح سیگنال بدون افت همان ۹۸٪ می باشد و به همین ترتیب بعد از ورود به مولتی سوئیچ سوم دوباره سطح سیگنال بدون حتی یک درصد افت همان ۹۸٪ می باشد ( این عمل با تغییرات در هر پتانسیومتر رخ می دهد که در قسمت آموزش توضیح جامع خواهیم داد) و جالب اینکه قبل از ورود به آمپلی فایر دوم این سطح سیگنال، دو درصد افت پیدا می کند یعنی به ۹۶٪ می رسد که با سیستم HELAER این سطح سیگنال احیاء شده و دوباره به ۹۸٪ باز می گردد و وارد مولتی سوئیچ چهارم می شود و به همین ترتیب تا ۳۸ عدد مولتی سوئیچ را پشت سر هم به راحتی و بدون افت سیگنال میتوان نصب کرد که این تکنولوژی مختص فقط کارخانه ژرمنتکست می باشد.
اینجا دو سوال پیش می آید:
اول اینکه چرا در ابتدا از آمپلی فایر استفاده شده، مگر بعد از ۳ عدد نیاز به آمپلی فایر نیست؟
جواب اینجاست که اگر تنها ۳ عدد مولتی سوئیچ در یک ساختمان استفاده شود، نیاز به آمپلی فایر نیست ولی اگر تعداد مولتی سوئیچ ها بالاتر باشد باید در ابتدا جهت تقویت سیگنال، از تقویت کننده استفاده شود.
و سوال دوم اگر بعد از مولتی سوئیچ سوم از آمپلی فایر استفاده نشود و مستقیماً به مولتی سوئیچ چهارم وصل کنیم چه اتفاقی می افتد؟
در دیگر محصولات مشابه، اگر از آمپلی فایر مولتی سوئیچ استفاده نشود سیگنال ها پس از ورود به مولتی سوئیچ چهارم به شدت افت پیدا می کنند، برای مثال از ۸۰٪ به یکباره به ۶۵٪ افت پیدا می کند و عملاً در پنجمین مولتی سوئیچ هیچ سطح سیگنال مناسبی نداریم و در مولتی سوئیچ های ژرمنتکست در هفتمین دستگاه هیچ سطح سیگنالی نداریم.
مساله مهمی که در صادرات به کشورهای غرب و اروپا مورد توجه می باشد، استانداردهای این حوزه می باشد که تمامی بندهای استاندارد باید به جزئیات رعایت شود در غیر این صورت مجوز ورود و استفاده از آن محصول را نمی دهند، به همین دلیل است که دیگر شرکت های تولیدی در ترکیه نمی توانند محصول صادراتی به بلوک غرب اروپا داشته باشند، و عدم استاندارد به این شرکت ها باعث شده بازارهای افریقایی و عربی و ایران را هدف گذاری کنند.
از دیگر خصوصیات این آمپلی فایر هوشمند، کلید اکتیو و پسیو در قسمت آنتن می باشد و همچنین فعال کردن و عدم فعال کردن در قسمت ورودی برق آداپتور می باشد و …. که این محصول را بسیار متفاوت و بی نظیر کرده است.

ـ


ـ

آمپلی فایر مولتی سوییچ

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی مولتی سوئیچ آمپلی فایر های خود را با ۶ سال گارانتی (۳ سال تعویض و ۳ سال تعمیر) شرکتی ارائه می دهد.
سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟
منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

آمپلی فایر مولتی سوییچ

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۶ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال مولتی سوئیچ آمپلی فایر ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد.
این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت میگیرید.

آمپلی فایر مولتی سوییچ

GT-173099

آمپلی فایر مولتی سوییچ

GT-93099

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی