اینترنت مولتی سوئیچ ( INTERNET MULTISWITCH)

اینترنت مولتی سوئیچ ژرمنتکست


اینترنت مولتی سوئیچ ژرمنتکست یکی از ایده های خلاقانه این شرکت است که توانسته هزینه های یک ساختمان که از گیرنده های اینترنتی استفاده می کنند را به حداقل برساند.

با این محصول ابداعی میتوان همزمان تمامی سیگنال های آنتن و دوربین و رادیو و ماهواره و اینترنت را فقط با یک سیم آنتن به تمامی مشترکان انتقال داد.

ـ


ـ

اینترنت مولتی سوئیچ چه کاربردی در ساختمان دارد؟

این محصول توانست یکی از بزرگترین معضلات هتل ها و ساختمان های قدیمی در کشور ترکیه را حل کند. به دلیل نوع سازه ها در ترکیه و ملزم کردن دولت به زیبا سازی ساختمان ها و اجازه ندادن سیم کشی هایی که نمای یک ساختمان یا هتل را خراب می کند، مشکلات زیادی برای صاحبان این ساختمان ها ایجاد نمود و هزینه های زیادی بابت سیم کشی و خدمات به بار آورد.
از این رو گروه ژرمنتکست شروع به طراحی محصولی کاربردی کرد و قطعه ای طراحی و تولید‌ کرد تا بتوان با یک سیم آنتن همزمان آنتن، دوربین، رادیو و ماهواره و اینترنت را به هر مصرف کننده انتقال داد.

ـ


ـ

کارکرد اینترنت مولتی سوئیچ چگونه می باشد؟

کارکرد آن به این صورت است که سیم پس از خروج از مولتی سوئیچ به یک گیرنده به نام GT-4500 وارد می شود که همزمان کابل اینترنت منبع هم وارد این گیرنده می شود و پس از میکس شدن دوباره توسط یک سیم آنتنی خارج می شود و در انتها به پریز سه کاره انتهای خط وارد می شود و پس از خروج از پریز به داخل یک مودم طراحی شده به نام GT-4000 می شود و به صورت WI-FI میتوان از اینترنت استفاده کرد، مساله ی قابل توجه این است که سیگنال پس از خروج از محصول GT-4500، نه تنها تضعیف نمی شود بلکه این سیگنال به صورت تقویت شده به داخل واحد انتقال پیدا می کند.
ژرمنتکست در هر زمان به دنبال ایده های خلاق جهت بالا بردن کیفیت و پایین آوردن هزینه است و هم اکنون پروژه هایی در دست دارد که انقلابی در این صنعت رخ خواهد داد.

ـ


ـ

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی اینترنت مولتی سوئیچ های خود را با ۶ سال گارانتی (۳ سال تعویض و ۳ سال تعمیر) شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۶ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال اینترنت مولتی سوئیچ های ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

GT-4500

GT-4000

© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی