مولتی تب (MULTITAB)

مولتی تب

مولتی تب ژرمنتکست


مولتی تب

مولتی تب محصولی است که سیگنال های ورودی را جهت استفاده در دو بال ساختمان، به صورت مساوی تقسیم می کند.

در بسیاری از ساختمان ها به دلیل عدم تخصص در تیم اجرا و همچنین سیم کشی غیر فنی، سیم های مشترکان به دو بال ساختمان تقسیم می گردد و به دلیل فواصل طولانی این دو بال مشکلاتی در نوع اجرا پدید می آید. بهترین محصول جهت حل این مشکل مولتی تب ژرمنتکست می باشد که با این محصول میتوان سیگنال ها را به صورت مساوی در دو بال ساختمان تقسیم نمود.


ـ
مولتی تب
آیا میتوان از قطعه دیگری هم برای جدا سازی استفاده کرد؟
بله، در واقع از اسپلیتر های فرکانس بالا را میتوان برای جداسازی استفاده کرد ولی حتما قبل از ورود سیم داخل اسپلیتر، باید از تقویت کننده استفاده شود تا افت سیگنال نداشته باشیم.
یکی از تفاوت های مولتی تب ژرمنتکست با اسپلیتر، عدم افت زیاد است همچنین در مولتی تب این شرکت، علاوه بر تقسیم کردن، ۲۰ دسی بل تقویت سیگنال را در ۱۷ خروجی روی مولتی تب را هم داریم، که این امر باعث می شود سیم هایی که دورتر است و فاصله متراژی آن بیشتر است، تقویت بیشتر شود تا تمامی سیگنال های خروجی، یکسان باشند.

لازم به ذکر می باشد، قبل از هرگونه نقشه اجرایی جهت سیم کشی در هر پروژه در حال ساخت، حتما با مهندسین شرکت تماس گرفته شود تا بتوانیم تجربیات کاملا تخصصی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
معمولاً اگر نوع سیم کشی ها در یک پروژه درست باشد، کمتر از مولتی تب استفاده می شود.

_


ـ

مولتی تب

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی مولتی تب های خود را با ۶ سال گارانتی (۳ سال تعویض و ۳ سال تعمیر) شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

مولتی تب

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۶ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال مولتی تب های ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده، میتوانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

مولتی تب

GT-720

مولتی تب

GT-620

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی