تقسیم کننده

تقسیم کننده (SPLITTER)

تقسیم کننده

تقسیم کننده آنتن مرکزی ژرمنتکست


تقسیم کننده

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان انواع تقسیم کننده در اروپا و کشور ترکیه میباشد،در واقع این شرکت توانسته محصولات بسیار با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در زمینه تقسیم کننده شود.

یکی از محصولاتی که کاربرد فراوانی در آنتن مرکزی و سیستم های هتلی و بیمارستانی دارد، تقسیم کننده سیگنال یا همان اسپلیتر است.


ـ
تقسیم کنندهاسپلیتر یا تقسیم کننده چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع زمانی که سیگنال آنتن مرکزی شما پس از اینکه از تقویت کننده آنتن مرکزی و یا هدند هتلی خارج می شود به داخل تقسیم کننده ها می رود تا توزیع سیگنال به صورت مساوی بین واحد ها تقسیم شود و هر واحد جداگانه می تواند کانال های مورد نظر را تماشا کند.
کار اسپلیترها تقسیم کردن سیگنال به صورت مساوی هستند که انواع مختلفی در خروجی های خود دارد.

ـ


ــ
تقسیم کنندهآیا تقسیم کننده ها متفاوت هستند؟

در واقع رنج فرکانسی تقسیم کننده ها متفاوت می باشد. در گذشته تقسیم کننده های آنتن با ماهواره متفاوت بود ولی در حال حاضر در محصولات جدید از یک نوع تقسیم کننده استفاده می شود.
حالت استاندار تقسیم کننده ها از ۲ تا ۸ خروجی می باشند، اما برخی از شرکت ها از ۱۲ و ۱۶ خروجی هم استفاده می کنند.
یکی از بهترین محصولات ژرمنتکست تقسیم کننده های این شرکت می باشد، که با آخرین تکنولوژی که در تولید این محصول به کار رفته ، توانسته است کمترین افت دی بی را در خروجی ها ایجاد کند و همچنین به دلیل نوع آلیاژ آن سال های سال بدون زنگ زدگی به بهترین شکل ممکن، سیگنال ها را تقسیم کند.

ـ


ـ

تقسیم کننده

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی تقسیم کننده های خود را با ۱ سال گارانتی شرکتی ارائه میدهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

تقسیم کننده

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۱ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال تقسیم کننده های ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، میتوانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

تقسیم کننده

GT-1002

تقسیم کننده

GT-1003

تقسیم کننده

GT-1004

تقسیم کننده

GT-1006

تقسیم کننده

GT-1008

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی