سیم آنتن

سیم آنتن (COAXIAL)

سیم آنتن

سیم آنتن ژرمنتکست


سیم آنتن

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان سیم آنتن (کابل مسی) در اروپا و ترکیه و امارات می باشد،در واقع این شرکت توانسته محصولات بسیار با کیفیت و با تنوع بسیار بالا برای هر نوع سلیقه با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا شود.

سیم آنتن یک موضوع جامع و فراگیر می باشد که تقریبا تمامی مردم دنیا شناخت در مورد این محصول دارند. کواکسیال یا همان سیم آنتن تنها راه انتقال فرکانس های دریافتی به واحد ها می باشند. با این محصول میتوان تمامی سیگنال های آنتن و رادیو و دوربین و ماهواره را به مشترکین ارسال کرد و همچنین تنها راه انتقال فرکانس به مولتی سوئیچ و آمپلی فایر آنتن مرکزی می باشد.

ـ


ـ
سیم آنتنسیم آنتن یا کابل مسی آنتن چیست و چه کاربردی دارد؟

تمامی کابل های کواکسیال یا همان سیم آنتن درجه یک از سه بخش مجزا ساخته شده اند. بخش نخست روکش بیرونی یا همان ژاکت سیم می باشد که از جنس PVC مرغوب می باشد بخش بعدی دیا الکتریک داخلی یا همان فوم می باشد که به عنوان عایق بین مغذی با شیلد می باشد که با گاز ازت پر می شود، چرا که بهترین عایق هوا می باشد. بخش سوم رسانای داخلی که همان شیلد و مغذی می باشد و از جنس مس یا آلومینیوم می باشد.
میتوان گفت هر شبکه زنده دنیا را که از طریق تلویزیون پخش می شود توسط سیم آنتن امکان پذیر می باشد و همچنین انتقال تصاویر هر دوربین به DVR و همچنین انتقال تصاویر DVR به منازل هم از طریق سیم آنتن امکان پذیر می باشد.

ـ


ـ
سیم آنتنچند نوع سیم آنتن در دنیا وجود دارد و چه تفاوتی با هم دارند؟

تمامی سیم های استاندارد که در مورد آن توضیح می دهیم المان های استانداردی را دارا می باشند که این استانداردها، ۷۵ اهمی بودن کابل می باشد که مقدار امپدانس سیم را نشان می دهد، همچنین تشخیص پهنای باند سیم که حالت استاندارد آن ۴.۵C می باشد.
کابل های آنتن را به سه بخش میتوان تقسیم کرد : دسته نخست کابل های RG-59 می باشد. این مدل کابل که معمولا کمترین قطر و ضخامت را در سیم آنتن دارد، جهت انتقال تصاویر دوربین ها می باشد که معمولا برای انتقال سیگنال ها مناسب می باشد. قطر بیرونی این سیم ۶.۲۰ میلیمتر می باشد.
دسته دوم RG-6
در این دسته کابل ضخامت مغز و شیلد و همچنان ضخامت ژاکت و فوم در آن از RG-59 بیشتر می باشد، و همچنین سیم تخصصی ماهواره می باشد که معمولا در ایران با استانداردهای جهانی، تولید نمی شود. قطر بیرونی این سیم ۷.۱ میلیمتر می باشد حداقل مغذی در آن باید ۱.۰۲ باید باشد و شیلد این محصول از ۸۰ رشته شیلد تا ۱۴۴ رشته می باشد با زاویه ۹۰ درجه، که اکثر شرکت های تولید کننده با زاویه ۴۰ تا ۶۰ درجه، شیلد را تولید می کنند. همچنان حالات استاندارد این محصول در فوم باید از سیستم اسکین فوم استفاده شود که در این حالت یک لایه پلی اتیلن و بعد فوم با چسبندگی ۹۰٪ و بعد محافظ روی فوم که عامل پایداری فوم می باشد. که در این حالت دیاالکتریک به بالاترین حد ممکن می رسد که دستگاهای تولیدی تمامی شرکت های ایرانی فاقد این تکنولوژی هستند. شرکت ژرمتکست تنها شرکتی در ایران است که تمامی استاندارد های سیم RG-6 را داراست. و همچنین تنها شرکتی در دنیا است که سیم چهارتایی کواکسیال تمام مس را تولید می کند، یعنی چهار عدد سیم آنتن مخصوص در یک کابل ، همرنگ با ورودی های مبدل (کواترو) و مولتی سوئیچ.
دسته سوم RG-11 این کابل بسیار ضخیمتر از کابل های RG-6 و RG-59 می باشد و قطر بیرونی آن حدود ۱۰.۵ میلیمتر می باشد. این کابل بهترین نوع کابل برای مصارف طولانی و مناطق آب و هوایی خشن می باشد. شرکت ژرمنتکست توانسته است با تولید یکی از مرغوب ترین کابل های دنیا که با مواد پلاستیک درجه یک و همچنین با انتقال رسانایی تمام مس و حساسیت در نوع بافت سیم، و همچنین با تولید محصولی ویژه جهت استفاده در مولتی سوئیچ، تبدیل به تنها تولید کننده سیم در دنیا شده که این محصول را گارانتی می کند.

ـ


ـ

سیم آنتن

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی سیم های آنتن خود را با ۲ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

سیم آنتن

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۲ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال سیم های آنتن ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۳ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

سیم آنتن

GT-200

سیم آنتن

GT-202

سیم آنتن

GT-204

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی