مولتی سوئیچ فیبر نوری

مولتی سوئیچ فیبر نوری (FIBER OPTIC MULTISWITCH)

مولتی سوئیچ فیبر نوری ژرمنتکست


 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان سیستم های فیبر نوری (FTTH) در اروپا و آسیای شرقی می باشد، تمامی مدارهای تولیدی این محصول زیر نظر مهندسین این شرکت طراحی شده و یکی با کیفیترین محصولات در زمینه سیستم های فیبر نوری در دنیا می باشد.

مولتی سوئیچ فیبر نوری ژرمنتکست محصولی منحصر به فرد در دنیا میباشد که توسط مهندسین تیم ژرمنتکست ابداع به ثبت رسیده است.
این محصول که که در سال ۲۰۲۲ تولید شده است حاصل تحقیق فراوان و همچنین نیاز بازارها در سراسر دنیا میباشد.
تیم ژرمنتکست تنها برندی در دنیا میباشد که این محصول را تولید کرده که در راستای ماموریت خود یعنی تحقیق و تولید محصولات جدید با هزینه پایین ، توانسته نیاز ساختمان ها با مسافت طولانی را برطرف کند.

ـ


ـ
مولتی سوئیچ فیبر نوری چیست و چه کاربردی دارد؟

این محصول همان مولتی سوئیچ میباشد اما باکمی تفاوت. همانطور که میدانیم سیم پس از خروج از مبدل فرکانس ، وارد مولتی سوئیچ میشود و پس از خروج از مولتی سوئیچ دوباره توسط سیم آنتن یا همان کواکسیال وارد گیرنده های هر مصرف کننده میشود اما در مولتی سوئیچ فیبر نوری تفاوت در خروجی ها است که سیم های خروجی به صورت فیبرنوری میباشد.
این محصول جدید کاربرد در ساختمان هایی دارد که سیم های تمامی واحد ها ،فیبر نوری میباشد و یا ویلاهای دور از هم در داخل یک شهرک که فواصل طولانی از هم دارند و میخواهند تمامی خدمات آنها از طریق کابل فیبر ارسال شود و ده ها نیاز دیگر که توسط این محصول جدید از گروه ژرمنتکست برطرف شده است.

ـ


ـ
سیستم فیبر نوری چیست و چه کاربردی در آنتنهای مرکزی دارد؟

تحولات سریع در سیستم های ارتباطی و همچنین نیاز پهنای باند با سرعت بالا و حجم زیاد در فواصل طولانی منجر به فناوری تولید سیستم های فیبر نوری شده است که در آینده نه چندان دور در جهان فراگیر خواهد شد.

سیستم های فیبر نوری در بسیاری از زمینه ها مانند تجهیزات پزشکی و نظامی گرفته تا منازل مسکونی کارکرد دارد. از انتقال اینترنت و تلفن و آنتن و ماهواره گرفته تا بسیاری از موارد دیگر، در این بستر فراهم است.
سیستم های فیبر نوری در زمینه آنتن مرکزی که به اختصار به آن FTTH گفته می شود، تمامی نیاز ها را در این صنعت پاسخگو می باشد.

یکی از معضلاتی که در شهرک های مسکونی و تجاری و یا بیمارستان های عظیم و شهرک های هتلی که تعداد ساختمان ها در این شهرک ها زیاد می باشد که به واسطه آن تعداد مشترکین و مصرف کنندگان بسیار بالاتر از حد استاندارد می باشد، انتقال سیگنال ها از طریق کابل های مسی یا همان کابل آنتن می باشد. بسیاری از شهرک ها و یا ساختمان های بزرگ، که بعضاً فاصله های کیلومتری از هم دارند، نیازمند یک سیگنال عالی با هزینه پایین هستند که در یک نقطه متمرکز باشند تا بتوانند تمامی کانال های زنده دنیا را با کیفیت FULL HD دریافت کنند که متاسفانه به دلیل عدم تخصص در این زمینه هیچ شخص یا شرکتی توانایی اجرای این سیستم را در ایران ندارند و یا زیر بار این نوع از حجم کار نمی روند.

برای مثال مناطقی در ایران است مانند نواحی نفت خیز جنوب کشور که فواصل کیلومتری از هم دارند و به صورت شهرکی است که در این مناطق هیچ گونه سیگنالی برای کانال های صدا و سیما دریافت نمی شود ، بهترین راهکار سیستمهای فیبرنوری ژرمنتکست میباشد.

سیستم های فیبر نوری ژرمنتکست یکی از بهترین و با کیفیترین محصولات را در این شاخه در ایران عرضه کرده و نه تنها جواب به تمامی این مشکلات داده بلکه هزینه های اجرایی را بسیار پایین آورده است.

در واقع مشکلات عدم سیگنال مناسب در مسافت های طولانی و تعداد زیاد آنتن ها و گیرنده ها که باعث‌ به بار آمدن هزینه های اظافی شده است و همچنین هزینه های بالای تعمیر و نگهداری، که یکی از بزرگترین دغدغه های مشترکان بود، به وسیله سیستم های فیبر نوری ژرمنتکست مرتفع گردیده است.

ـ


ـ
مزایای استفاده از سیستم های فیبر نوری ژرمنتکست چیست؟

– انتقال تمامی تصویر با کیفیت بالا در متراژ ۱۰۰ کیلومتر
– صرفه جویی در استفاده از دکل های آنتن و گیرنده های فرکانسی و سیم های آنتن (مسی)
– استفاده همزمان از اینترنت و تلفن و کانال های دوربینی و آنتن و …فقط با یک سیم فیبرنوری
– پهنای باند زیاد و عرض کانال وسیع تر نسبت به کابل های آنتن (جهت استفاده از کانال های ۴K و ۸K)
– پیاده سازی روی سیستم های تعاملی (IPTV) و سیستم های کابلی DVB-T/S/C
هزینه های پایین و خدماتی آسان برای پروژه های بزرگ

شرکت ژرمنتکست با محصولات و قطعاتی که توسط مهندسین این شرکت آپدیت شده توانسته یکی از بهترین ارائه دهندگان این سیستم در دنیا باشد، همچنین تنها شرکت اجرا کننده سیستم های فیبر نوری آنتن مرکزی در ایران می باشد که این محصولات و خدمات را با گارانتی خود شرکت ژرمنتکست ارائه می دهد.

ـ


ـ

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی مولتی سوئیچ های خود را با ۶ سال گارانتی (۳ سال تعویض و ۳ سال تعمیر) شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند، شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۶ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال مولتی سوئیچ های ژرمنتکست، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، میتوانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی