میکسر

میکسر (DIPLEXER)

میکسر

میکسر ژرمنتکست


میکسر

 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان میکسر در اروپا و کشور ترکیه می باشد، در واقع این شرکت توانسته محصولی بسیار با کیفیت و با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در زمینه میکسر شود.

دیپلکسر پسیو قطعه ای کاربردی جهت میکس کردن سیگنال آنتن هوایی و آنتن ماهواره می باشد.

ـ


ـ
میکسرمیکسر آنتن چیست و چه کاربردی دارد؟

سیم کشی همواره یکی از معضلات در ساختمان ساخته شده می باشد، هزینه های سیم کشی و مشکلات آن در تعویض یا اضافه کردن سیم ها همواره دردسرهای زیادی برای واحدها ایجاد می کند، از همین رو یکی از قطعاتی که این مشکلات را به حداقل رسانده دیپلکسر یا همان میکسر می باشد. این محصول که از خانواده اسپلیتر ها می باشد باعث می شود ساختمان هایی که آنتن مرکزی یا آنتن تکی دارند بتوانند سیگنال های آنتن هوایی را با سیگنال های ماهواره ترکیب کرده و در نهایت بوسیله یک سیم تمامی کانال های آنتن و ماهواره و حتی دوربین را تماشا کند. به این ترتیب که سیم آنتن (با رنج فرکانسی ۵-۸۵۰ مگاهرتز) واحد مورد نظر داخل یکی از ورودی های این قطعه می رود و سیم ماهواره که از سوئیچر بیرون آمده به ورودی دیگر این محصول می رود (با رنج فرکانسی ۹۰۰-۲۵۰۰ مگاهرتز) و در نهایت پس از یکی شدن این دو رنج فرکانسی، یک عدد سیم از خروجی این دیپلکسر بیرون آمده و به پریز سه کاره آنتن مرکزی می رود، و در نهایت میتوان از طریق پریز سیگنال های ماهواره و آنتن را جدا جدا دریافت کنند.

ـ


ـ
میکسرآیا میکسرهای ژرمنتکست را میتوان به جای محصولی دیگر استفاده کرد؟

یکی از سوالاتی که ذهن را درگیر می کند این است که آیا میتوان چندین آنتن را به وسیله میکسر به هم وصل کرد که جواب این سوال خیر است. این محصول صرفاً جهت یکی کردن فرکانس های آنتن و ماهواره مورد استفاده قرار می گیرد.
دیپلکسرهای شرکت ژرمنتکست که ساخت خود همین کارخانه می باشد یکی از بهترین محصولات این شرکت عظیم می باشد و نوع آلیاژی که در آن استفاده شده بسیار با کیفیت و ضد آب می باشد، و همچنان کیفیت فوق العاده بالایی دارد، که توانسته یکی از بهترین محصولات با کمترین افت سیگنالی در دنیا شناخته شود.

ـ


ـ

میکسر

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی میکسرهای خود را با ۱ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی می کنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

میکسر

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۱ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال میکسرهای ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

میکسر

GT-1010

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی