کانکتور

کانکتور (CONNECTOR)

کانکتور ژرمنتکست


 

ژرمنتکست یکی از بزرگترین فروشندگان انواع کانکتور در اروپا و کشور ترکیه می باشد، در واقع این شرکت توانسته محصولات بسیار با کیفیت و با تنوع بسیار بالا برای هر نوع سلیقه با قیمت بسیار مناسب را در سراسر دنیا عرضه کند و تبدیل به یکی از بهترین و پرفروشترین برندهای دنیا در زمینه کانکتورها شود.

یکی از محصولات حساس که توجه زیادی به آن نمی شود کانکتور می باشد. کانکتورها عضوی جدا نشدنی در تمامی محصولات ژرمنتکست می باشد.

ـ


ـ
کانکتور چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع قطعه ای واسطه که باعث اتصال سیم با هر نوع دستگاه جهت انتقال سیگنال را کانکتور می گویند.
کانکتورها انواع مختلفی دارند و بدلیل نوع فلزاتی که در آن است میتوان گرید آن ها را مشخص کرد.
تمامی کاکتورها که اکثراً در کشور چین تولید می شود و بر اساس سفارش شرکت های بزرگ ساخته می شود. کانکتورهای ژرمنتکست که تماماً با گرید A تولید می شوند و از بهترین و بالاترین نوع کیفیت برخوردار هستند که همین امر باعث شده انتقال سیگنال ها را با بالاترین شکل ممکن انجام پذیرد.
این محصولات که کاربردهای متفاوتی با هم دارند، با تنوعی زیاد که بیش از ۱۰۰ مدل می باشد، باعث سهولت انتقال یا قطع کردن سیگنال ها می باشد. کانکتورهای ژرمنتکست که کمتر از ۱۰ مدل می باشد ، صرفاً بر اساس نیاز محصولات ژرمنتکست تولید می شود و کانکتوری که مربوط به رشته تخصصی این کارخانه نیست، تولید نمی شود. همین موضوع باعث شده دقت زیادی در انتخاب شرکت تولید کننده این محصول شود تا محصولی مرغوب و ایده آل به دست مشتریان برسد.

ـ


ـ

ژرمنتکست تنها برند با گارانتی واقعی و اصلی در ایران

همانطور که گفته شد‌ مهمترین اولویت های گروه ژرمنتکست ، حس مسئولیت پذیری در قبال تمامی محصولات فروخته شده به مشتریان در تمام دنیا است از این رو شرکت ژرمنتکست برای نخستین بار در ایران تمامی کانکتورهای خود را با ۳ سال گارانتی شرکتی ارائه می دهد.

سوالی که پیش می آید این است که مگر برندهای دیگر در ایران گارانتی ندارند؟

منظور از گارانتی شرکتی یعنی اینکه خود کمپانی ژرمنتکست تمام مسئولیت فروش و خدمات را در ایران به عهده گرفته و این نوع خدمات برای نخستین بار در سیستم های هتلینگ و مولتی سوئیچ در ایران انجام پذیر شده است.
همکاران و فروشندگان برندهای دیگر، زمانی که یک محصول را گارانتی میکنند شخصی است و کمپانی آن برند به دلیل عدم حضور آن شرکت در ایران هیچ گونه مسئولیتی در قبال فروش ندارد.

ـ


ـ

بازگرداندن محصول در صورت عدم رضایت

علاوه بر ۳ سال گارانتی بی قید و شرط این شرکت در قبال کانکتورهای ژرمنتکست ، خبر خوب این است که در صورت عدم رضایت پس از خرید به مدت ۶ ماه بعد از استفاده ، می توانید اجناس را به شرکت مرجوع کنید و تمامی هزینه ها مسترد می گردد. این خدمات از سال ۱۳۸۹ اجرایی شده و برای نخستین بار در ایران جهت رضایت کامل مشتریان صورت می گیرید.

جهت مشاهده مشخصات فنی، با کلیک کردن بر روی هر محصول به سایت اصلی ژرمنتکست منتقل می شوید.

GT-211

GT-212

GT-213

GT-214

GT-215

GT-216

GT-217

GT-218

© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی