آنکارو آلمان ANKARO

یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده آلمانی برند آنکارو می باشد. این برند که از ابتدا به صورت اس کس دی فعالیت می کرد توانست با تولید محصولات استاندارد و به واسطه اینکه جزو نخستین تولید کننده ها در آلمان بود، بسیاری از بازارهای اروپایی و خاورمیانه را از آن خود کند.
و اما ورود این محصول به ایران که در ابتدا نمایندگی رسمی در ایران داشت مانند شرکت اشپان آلمان، اما پس از مدتی تولیدات خود را متوقف کرد و در سال ۲۰۱۴ که برند خود را به شرکتی وابسته واگذار کردند، شروع به برندینگ محصولات مولتی سوئیچ و آمپلی فایر آنتن مرکزی کردند و دوباره اسم خود بر سرزبان ها آوردند.
این برند از سال ۲۰۰۸ که تولیدات خود را متوقف کرده بود عملا هیچ گونه نمایندگی ای در ایران و هیچ جای دنیا نداشت ، ولی پس از خارج کردن خط تولید این برند همچنان محصولات تقلبی این برند در ایران ماند و تا اکنون فقط محصولات تقلبی این برند در ایران موجود می باشد که تماماً برای یک شرکت چینی به نام جیانگجی Jiangxi می باشد.

محصولات اصلی این شرکت که دفتر مرکزی آن در آلمان می باشد و در دبی نمایندگی رسمی دارد، همچنان یکی از پرفروش ترین محصولات دنیا می باشد.
محصولات تقلبی این برند که متأسفانه وب سایتی فیک برای آن ساخته شده است در ایران فعالیت دارد که در آن آدرس کشور اسپانیا دیده می شود و پس از تماس تلفنی با این شرکت متوجه می شوید ادرس و شماره ای که در این وب سایت تقلبی میباشد برای شرکت اف تی ای اسپانیا می باشد.
در مجموع جهت خرید این محصول حتما با وب سایت اصلی این شرکت باید ارتباط ایمیلی و یا تلفنی (در آلمان) برقرار کرد و آدرس نمایندگی این برند را جویا شد.
این برند هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد.

 

www.ankaro.net

(آنکارو-آلمان) ANKAROمدلهای اصلی

ادرس وبسایت تقلبی www.ankaro.com

(آنکارو-آلمان) ANKARO

مدل های تقلبی

footer footer footer footer footer footer footer
© کپی رایت - ژرمنتکست - طراحی شده توسط محمد ژولایوسفی